Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki płyn do prania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki płyn do prania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Meggi85 30 mar 2018, 1:00
    Chce się przestawić z proszków do prania na płyny. Kupiłam nową pralkę i marzy mi się pieknie pachnące pranie i czysta przyjemność uśmiech Wiem jak to brzmi, ale tak bym to widziała. Macie swoich ulubieńców wśród płynów do prania? Jesli tak to czym się kierujecie przy wyborze?
    Cytuj
  • RoundCube 31 mar 2018, 12:59     (ostatnio zmieniony przez autora 31 mar 2018, 13:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie przywiązuję do tego większej uwagi. Dlatego kupuję tylko oryginalne marki, podróbki mogą sporo napsuć.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 mar 2018, 19:30
    Meggi85 napisał:Chce się przestawić z proszków do prania na płyny. Kupiłam nową pralkę i marzy mi się pieknie pachnące pranie i czysta przyjemność uśmiech Wiem jak to brzmi, ale tak bym to widziała. Macie swoich ulubieńców wśród płynów do prania? Jesli tak to czym się kierujecie przy wyborze?
    Płynów do prania próbowałam różnych, jedne się sprawdzają świetnie, inne gorzej. Dla mnie przy wyborze jest ważny efekt, ale zapach prania tez jest istotny. Jak na razie oba te kryteria udało mi się uzyskać z płynami Surf. Pranie jest czyste i ma przyjemny zapach. uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 22 kwi 2018, 17:32
    O tak, surf zdecydowanie ma cudny zapach i długo się utrzymuje. Biała wersja z orchideą i jaśminem, jest wprost obłędna.
    Cytuj
  • Meggi85 27 kwi 2018, 19:08
    Poszłam za waszą radą i teraz kupiłam sobie Surf Irys i wiosenna róża, ale już wiem, że na pewno dla sprawdzenia wezmę sobie jeszcze dwa pozostałe zapachy. Fajne te płyny. Plus za to, że nie trzeba przy nich używać już płynu do płukania.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 kwi 2018, 18:22
    Też mam Surf, ale postanowiłam potestować pełna parą, więc mam kapsułki o zapachu Irys i wiosenna róża , proszek o zapachu Tropikalna lilia i Ylang Ylang , a płyn Biała orchidea i jaśmin. Jak testowac to testować.
    Cytuj
  • Ecia 26 maj 2018, 14:59
    Płyn do płukania zawsze troszkę się przyda, bo jednak ochrania włókna.. Ale faktycznie przy ręcznikach surf jest dla mnie ideałem, bo zapach pozostaje. A jak nawet daję płyn do płukania, to i tak używam bezzapachowego przymrużenie oka
    Cytuj
  • ala_alicja 15 lis 2018, 20:31
    u mnie lenor
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: chrypka
Następna: Zaćma