Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki prezent dla dziecka na Mikołaja?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla dziecka na Mikołaja?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agna 25 lis 2014, 21:45
    Ja dla dziewczyn chcę zamówić te bransoletki w aparcie
    Cytuj
  • sylwia4012 1 gru 2014, 23:33
    Wszystko zależy ile dziecko ma lat. Małemu to wiadomo - najlepiej zabawkę, książeczkę to ewentualnie dodatkowo. Starszemu można już coś ciekawszego wymyślić. Mój syn lubi gotować. Zawsze ze mną robi pierogi, kluski, sałatki uśmiech Jak będzie starszy kupię mu coś takiego : http://kitle.pl/odziez-gastronomiczna-kitle/fartuszek-czapka-bluza-kucharska-dla-dzieci-odzie/fartuszek-czapka-kucharska-dla-dzieci.html
    Z takiej czapki to chyba by się i teraz ucieszył uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 3 gru 2014, 10:07
    Świetna bransoletka. Sama jestem jednak mamą dwóch synów tak więc raczej takiej nie kupię. Jednak dla dziewczynki prezent jak najbardziej fajny !
    Sama polecam obejrzeć sobie ubrania w Dilano:
    http://www.dilano.pl/
    Mają tam bardzo fajne jakościowo ciuszki, zamówiłam tam zresztą prezenty dla moich trzech mężczyzn. Dwóch małych i jednego dużego. Wiem,że na pewno wszystko sobie długo ponoszą.
    Starszemu synowi kupiłam taką bluzę:
    Cytuj
  • volla 23 gru 2014, 19:16
    Dla dziecka polecam modele do składania z [url=http://leolandia.pl/]link leolandii[/url]. Są z tektury i nie mają ostrych krawędzi, a po złożeniu można je pomalować, dzięki czemu jeszcze lepiej się prezentują.
    Cytuj
  • han26 25 lis 2017, 14:39
    Fajne zegarki z motywami bajkowymi widziałam w aparcie.
    Cytuj
  • angelika111 1 gru 2017, 13:08
    Zbliżają się święta, więc trzeba o czymś ciekawym pomyśleć uśmiech
    Cytuj
  • beata122 4 gru 2017, 13:45
    Moje dzieci zawsze dostają słodycze na Mikołajki uśmiech Większe prezenty są na Gwiazdkę
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 10 gru 2017, 22:59
    Jak dla dziewczynki to biżuteria faktycznie może być dobrym pomysłem. Moja siostrzenica uwielbia wszelkie ozdoby, a w sumie już jest w takim wieku, że można ją kierować w stronę czegoś „poważniejszego” i planuję kupić bransoletkę z kolorowego agatu z Manustico.
    Cytuj
  • orzechwloski 17 gru 2017, 18:05
    Perfumy to naprawdę słaby pomysł skrzywienie Ja wiem, że pojawiają się takie "dziecięce", z jakimiś bohaterami bajek, ale po co coś takiego dziecku? Gdzie ono ma się perfumować, do szkoły? przedszkola? Dziecko potrzebuje prezent, który otworzy i zacznie się bawić, cieszyć nim... Jest już co prawda po Mikołajkach, ale pod choinkę polecam dla dziecka misia interaktywnego, Lelka, z modino.pl. Kosztuje dużo mniej niż taki odpowiednik ze znanej firmy, a można połączyć go z tabletem (wersja dla starszaków). Będzie i nauczycielem, i powiernikiem, i przytulanka. Super opcja prezentowa uśmiech
    Cytuj
  • mike012 25 paź 2019, 13:12
    W tym roku planujemy dzieciom kupić zegarki z serii Star Wars w Apart
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum