Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie porządne buty do biegania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie porządne buty do biegania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • erykit 7 lut 2016, 10:22
    Czesć. Szukam obecnie dla siebie wygodnych, komfortowych butów do biegania. Mogę dać do max 400 zł. Co polecacie?
    Cytuj
  • fleszyn 8 lut 2016, 10:51
    W sieci porządne buty kupisz sobie nawet taniej. Niezłe są na przykład buty Adidas zx 750 : http://supersklep.pl/adidas/zx-flux - jak widzisz w supersklepie mają sporą wyprzedaż poświąteczną tak wiec możesz kupić je znacznie taniej. Mam jeden model z serii od 3 sezonów i pomimo tego,że biegam codziennie to dobrze się trzymają. Kiedyś kupowałem sobie tańsze buty ale nie miało to większego sensu bo co z tego,że kupiłem sobie parę butów jak musiałem szybko zmieniać bo były kiepsko wykonane...
    Cytuj
  • june45 12 lut 2016, 11:47
    Ja wybrałam buty z New Balance do biegania.
    Cytuj
  • Nadia85 23 lut 2016, 10:39
    Adidas ZX Flux dla kobiet przymrużenie oka Bardzo dobrze mi się w nich biega po asfalcie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kakaczor 28 lut 2016, 14:01
    Koniecznie wejdźcie sobie na stronę sklepu e-sporting.pl, bo tam jest olbrzymi wybór sportowych butów. Różne marki do różnych dyscyplin.
    Cytuj
  • agadys 8 mar 2016, 9:56
    Zawsze biegam tylko w adidasach, chociaż moja koleżanka woli trampki, do których dokupuje sobie tylko te wkładki żelowe i twierdzi, że faktycznie poprawiają komfort biegania. Też zamierzam je kupić, ale nie są takie tanie. Widziałam w buciksklep są takie i jednak tańsze, tylko zastanawiam się czy leprze będą żelowe czy przeciwpotne węglowe. Może ktoś z Was używa takich wkładek?
    Cytuj
  • Filipek11 29 mar 2016, 15:08
    sporo osób twierdzi, ze żelowe rozwiązania amortyzacji nie do końca są dobre, efektywniejsze są pianki amortyzujące wbudowane w buta, np. RevLite lub Fresh Foam stosowane w butach New Balance, sam biegam w takich butach, dokladnie model Vazee Rush MRUSHYR z pianką RevLite i mogę powiedzieć, że amortyzują naprawdę dobrze, buty są lekkie, biega się bardzo wygodnie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Spodnie push-up