Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie zabieg na cerę naczynkową W Gdańsku

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie zabieg na cerę naczynkową W Gdańsku

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • sloneczko9 19 sty 2016, 11:40
    Gdańsk w tytule ale pytanie do wszystkich .Czy ktoś może zmagał się z cera naczynkową oraz może polecić jakieś zabiegi? Mam od jakiegoś czasu totalnie czerwone policzki a temperatura na dworze to potęguje. Kremy nie działają oraz nie za bardzo da się to obecnie przykryć podkladem . Czerwony kolor przebija nawet przez najbardziej kryjacy podkład a przecież wiadomo,ze takie podklady są dość trujące dla cery.
    Słyszałam o laserze ale czy taki zabieg nie niesie ze sobą skutków ubocznych?
    Z góry dzięki za odpowiedzi.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 19 sty 2016, 19:13
    No ja byłam w Clinica Cosmetologica na laserowym zamykaniu naczynek. Nie jest to przyjemny zabieg, ale da się przeżyć. I ma niesamowite efekty. Ja w każdym razie jestem zachwycona.
    Oczywiście zabieg trzeba było powtórzyć 3 razy, ale teraz jest naprawdę dobrze. Nawet nie używam już korektora.
    Co do samej Clinici, to jest to prywatny ośrodek medyczny i znajduje się na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Gdańsku.
    Bardzo profesjonalna kadra i widać, że znają się tam na rzeczy.
    Cytuj
  • sloneczko9 20 sty 2016, 10:37
    Aż takie dobre efekty? Bo ja obecnie tapetuję się porządnie aby to wszystko zakryć. Mam pewne kompleksy oraz nie chcę innym pokazywać swojej czerwonej cery skrzywienie Możesz mi tutaj napisać ile płaciłaś za zabieg ? Oraz w jakich przerwach robiłaś poszczególne zabiegi?
    Czy trzeba go przeprowadzac w jakiejś konkretnej porze roku? Czy mogę sie na to wybrac teraz?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 20 sty 2016, 22:55     (ostatnio zmieniony przez autora 28 sty 2016, 8:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Przerwy były kilkudniowe, około tygodnia.
    O cenę to najlepiej zapytaj w ośrodku lekarza, bo nie ma co się sugerować.
    Tu masz do nich numer telefonu: +48 791 604 604
    Efekt jest naprawdę super.
    Z laserem jest tak, że nie wolno potem przez jakiś czas opalać danego miejsca, więc jak najbardziej możesz iść teraz.
    Za to najlepiej nie wybierać się tam latem.
    Jeśli chcesz więcej poczytać, to tu jest ich strona: www.clinicacosmetologica.pl
    Cytuj
  • Ympluta 13 maj 2016, 15:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 2:51, w całości zmieniany 1 raz)
    A jak oczyszczacie taką skórę? Do cery naczynkowej trzeba się inaczej przygotować http://www.jejpiekno.pl/oczyszczanie-skory-naczynkowej-codzienny-rytual.html Ale nie jest to skomplikowane uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: badania prenatalne