Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie zaproszenia ślubne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie zaproszenia ślubne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • 15 lis 2013, 10:38
    Witajcie dziewczyny
    Zaproszenia ślubne i ich wybór to bardzo ważny etap organizacji ślubu. Przyznam się, ze mam z tym ogromny problem. Jakie [url=http://]zaproszenia ślubne[/url] wybrać. Eleganckie, z humorem a moze klasyczne?? Pozdrawiam serdecznie i czekam na Wasze opinie wielki uśmiech
    Cytuj
  • 25 lis 2013, 9:53
    Moim zdaniem trzeba zamówić eleganckie uśmiech
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2013, 19:26
    Też bym postawiła na elegancką klasykę.
    Cytuj
  • maciejewskaa 1 lip 2014, 23:42
    My nasze zaproszenia zamówiliśmy w Extrema. Przyszły w terminie i są naprawdę śliczne. Trochę się baliśmy, że coś będzie nie tak, ponieważ ceny mają niskie i wiadomo jak to z tym bywa. Tutaj jednak mile nas zaskoczyli. Jakość zaproszeń jest naprawdę dobra. Nie można się do niczego przyczepić. Są bardzo delikatne i trochę wyglądają jak te drogie ręcznie robione.
    Cytuj
  • 2 lip 2014, 10:25
    Takie byś mogła postawić przy Waszym zdjęciu ślubnym uśmiech
    Cytuj
  • charlotte1991 20 lip 2014, 9:11
    Ja bym postawiła na eleganckie zaproszenia ślubne. Nie ma co kupować śmiesznych zaproszeń bo ślub to nie temat do śmiechu, przynajmniej dla mnie. Możesz też sama zrobić zaproszenia jeśli masz czasuśmiech Mam znajomą, która sama wykonała 200 zaproszeń ale trzeba przyznać, że wyszły piękneuśmiech
    Cytuj
  • nikola1511 19 gru 2014, 11:01
    Bardzo ładne zaproszenia kupiłam w sklepie internetowym, w ofercie posiadają również winietki. Wszystkim zaproszonym gościom się bardzo podobały.
    Cytuj
  • martyna11 29 gru 2014, 12:02
    My wybraliśmy takie zaproszenia - opcja zaproszeń z karykaturą Pary Młodej od razu nam się spodobała, zresztą naszym gościom też uśmiech Większość sobie je zachowała na pamiątkę wielki uśmiech
    Cytuj
  • kifonda 20 lut 2015, 18:09
    My postawiliśmy na klasykę. Nie chcieliśmy żadnych udziwnień, bo gościom to za bardzo nie przypada do gustu, z tego co wiem. Nam się te zaproszenia podobały.
    Cytuj
  • Agna 24 lut 2015, 18:55
    I takie są najlepsze.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum