Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakiego podologa w Warszawie polecacie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego podologa w Warszawie polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • AngelikaSwie 9 mar 2015, 11:37
    Witam. Moja mama od wielu lat choruje na cukrzycę.Lekarz diabetolog zalecił nam co jakiś czas wizyty u dyplomowanego podologa ( pielęgnacja stopy cukrzycowej). Czy ktoś mógłby dac mi namiary na dobrego specjalistę z Warszawy?
    Cytuj
  • hipcio 10 mar 2015, 7:42
    Dobrze Wam powiedział.Niestety ale wiele osób chorych na cukrzycę zupełnie nie przykłada głowy do tego typu problemów i potem następują przykre konsekwencje.
    O stopy trzeba dbać tak samo jak na przykład o zeby. Moja mama również choruje na cukrzycę. Od dłuższego czasu chodzi do pani podolog Katarzyny Gaździckiej ( ma swój gabinet w Warszawie na Wyszyńskiego). Dobra specjalistka, zawsze doradzi jak pielęgnować stopy. Przypisuje również odpowiednie preparaty.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 11 mar 2015, 7:12
    Możesz mi napisać tutaj jaka jest mniej więcej cena za wizytę?
    I czy dasz dokładny kontakt? Zadzwoniłabym i ewentualnie wypytałabym się o terminy.
    Cytuj
  • hipcio 12 mar 2015, 7:13
    Konsultacja nie jest droga. Kosztuje 50 zł. W tym czasie podolog obejrzy dokładnie problem, stopy, zleci ewentualnie odpowiednie zabiegi oraz leczenie.
    Dam Ci stronę internetową http://www.podolog-warszawa.pl/ - znajdziesz tam numer telefonu ( warto jest dzwonić trochę wcześniej ponieważ mają tam bardzo wielu klientów tak więc czasami trudno jest się tak dostać z dnia na dzień). Oraz cennik tak więc sama możesz sobie popatrzyć co i ile kosztuje.
    Cytuj
  • zylek 2 kwi 2015, 7:23
    Ja akurat wszystkiego nauczyłam się w new nails, to było bardzo pozytywne doświadczenie, szkolenie zawodowe, mnóstwo nauki, ale też mnóstwo wiedzy, jaką udało się opanować. I na prawdę w chwili obecnej mogę powiedzieć, że było warto, bo sama pomagam ludziom.
    Cytuj
  • fleszyn 26 cze 2017, 9:29
    Podbijam. Również szukam
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: serum