Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki dla dziecka z AZS?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki dla dziecka z AZS?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Meggi85 31 lip 2016, 7:04
    Macie swoje sprawdzone kosmetyki dla dzieci przy atopowym zapaleniu skóry? Może jakieś sposoby jak radzić sobie z podraznieniami i ze swędzeniem? Teraz niestety AZS jest dość powszechnym problemem zarówno wśród dziecki jak i osób dorosłych, więc może w taki sposób wymienimy się spostrzeżeniami i radami.
    Cytuj
  • aarkan88 22 sie 2016, 10:55
    Jak urodziłam 2 miesiące temu swoją córcie zauważyłam, że ma AZS, od razu zgłosiłam się z tym do lekarza i polecił mi
    emulsje do mycia ciała i włosów CutisHelp mim. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków bo doskonale łagodzi świąd i zapalenie skóry. Nie testowałam innych, ponieważ ten pierwszy produkt w moich rekach, szybko poprawił zdrowie mojego dziecka.
    Dla zainteresowanych można poczytać więcej na stronie: http://cutishelpmimi.pl/
    Cytuj
  • paulina_lina 23 wrz 2016, 9:23
    Najlepiej udać się do dermatologa. Lekarz pomoże dobrać najbardziej odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Jednak radzę uważać z przepisywanymi przez lekarza maściami na bazie sterydów. Są one bardzo skuteczne, to fakt, ale niekoniecznie najbardziej odpowiednie. Ja mam AZS i używam maści niesterydowej Protopic (tylko w momencie zaostrzenia objawów). Na co dzień używam kosmetyków emolientowych, które jak dla mnie całkiem dobrze się sprawdzają.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Twarda woda!!!