Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Koszulki ze zdjęciem - hit czy kit?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszulki ze zdjęciem - hit czy kit?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • tyrion 9 wrz 2015, 15:13
    Co sądzicie o noszeniu koszulek z nadrukowanym zdjęciem swoim czy kogoś znajomego? Macie gdzieś takie?
    Cytuj
  • Gortatek3 10 wrz 2015, 12:35
    Ja nie noszę i takich nie mam. Moim zdaniem to kit uśmiech
    Cytuj
  • Murti5 10 wrz 2015, 22:34
    Moim zdaniem to też kit. Nie mam pojęcia po coś takiego komuś. Ewentualnie jako piżamę mogłabym to nosić. wielki uśmiech
    Cytuj
  • barla 11 wrz 2015, 8:30     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2015, 8:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Wszystko zależy jakie to zdjęcie. Ja sobie kiedyś zamówiłam koszulkę w www.reflect.pl z moim własnym zdjęciem i fajnym napisem i się jakoś znacząco nie różniła od tych z nadrukami sławnych osób albo przypadkowych modelek.
    A nawet była lepsza.
    Oczywiście potrzeba odpowiedniego zdjęcia, jakiegoś imprezowego selfika, żeby to miało ręce i nogi. Słyszałam też, ze mamy i ojcowie robią sobie takie koszulki ze zdjęciami swojego bobasa.
    Uważam, że to urocze.
    Cytuj
  • pistacja 11 wrz 2015, 11:30
    Zależy jeszcze jakie zdjęcie jest na takiej koszulce, ale generalnie średnio to do mnie przemawia. Jedyna koszulka ze zdjęciem jaką bym ubrała, byłaby z moim psem.
    Cytuj
  • petarda 1 paź 2015, 23:29
    raczej kit, no chyba, że zdjęcie jest w fajnym klimacie i jest nieoczywiste. typowy portret to byłby totalny kit.
    Cytuj
  • nina_ky 8 paź 2015, 9:29
    Według mnie jest to kit. Sama nigdy bym się nie zdecydowała na taką koszulkę.
    Cytuj
  • anastazja4390 13 paź 2015, 17:05
    Weźmy na przykład taką bluzę jak na zdjęciu ma modelka i wyobraźmy sobie, że ma tam nadrukowane swoje albo czyjeś zdjęcie. Hmm czy ja wiem? Mnie się wydaje tak szczerze, że to kiepski pomysł ale mogę się mylić uśmiech
    Cytuj
  • petarda 23 paź 2015, 14:05
    hahah, moim zdaniem się nie mylisz wielki uśmiech ale jak to się mówi, o gustach się nie dyskutuje przymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 26 paź 2015, 17:39
    Moim zdaniem jest to fajny pomysł na jakiś zabawny prezent. Jednak wątpię, żeby ktoś chciał chodzić na co dzień w moim zdjęciem na koszulce przymrużenie oka A przyznam, że mi również jakoś średnio taki pomysł by odpowiadał.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum