FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • kika75 16 mar 2011, 15:36
    krem do rak mój sprawdzony to odmładzający krem do rak z mary cohr super nawilża reće i chroni przed zimnem a wasz jaki to krem ?
    Cytuj
  • Miau 18 mar 2011, 23:45
    ja tylko i wyłącznie Sylveco z rumiankiem i wyciągiem z brzozy. Od czasu do czasu moczę łapki w naparze z siemienia lnianego.
    Cytuj
  • Issau 22 mar 2011, 11:11
    Ja używam wyłącznie Dr. Scheller Calendula. Krem się szybko wchłania i ma przyjemną konsystencję.
    Cytuj
  • aleksandrina78 22 mar 2011, 12:14
    Moim faworytem wśród kremów jest naturalny krem z olejkiem z wiesiołka i masłem shorea. Idealnie chroni skórę przed wysuszeniem i jest polecany dla osób z atopowym zapaleniem skóry!
    Cytuj
  • bialy_kot 24 paź 2011, 16:08
    Krem jest ważny, ale często zapominamy o tym, że nasze dłonie potrzebują również innych zabiegów. Np. ciepłych kąpieli i peelingów złuszczających martwy naskórek. Ostatnio czytałam o tym tutaj i chyba zrobię dłoniom dziś wieczorem taką kąpiel o której tu piszą, bo zauważam ostatnio coraz większe wysuszenie. Pewnie przez ten mróz.
    Cytuj
  • kafara 29 sty 2013, 12:31
    Próbował ktoś z Was stosować kremy Evree? ja kupiłam ostatnio czerwony, regenerujący w Rossmanie bo chyba tylko tam można je nabyć i miło się zaskoczyłąm. Dłonie naprawdę się poprawiły, w sensie ta sucha skóra zniknęła. jest naprawdę fajny i cena bardzo przystępna. tak wygląda
    Cytuj
  • 6 lut 2013, 20:44
    Ja uzywam Neutrogene,nie raz uratowal moje przesuszone dlonie. uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:09
    kafara napisał:Próbował ktoś z Was stosować kremy Evree? ja kupiłam ostatnio czerwony, regenerujący w Rossmanie bo chyba tylko tam można je nabyć i miło się zaskoczyłąm. Dłonie naprawdę się poprawiły, w sensie ta sucha skóra zniknęła. jest naprawdę fajny i cena bardzo przystępna. tak wygląda
    Hmm, często bywam w Rossmannie, ale nie widziałam tego kremu, muszę się chyba uważniej rozglądać.
    Cytuj
  • hasanna 8 lut 2013, 15:21     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 15:24, w całości zmieniany 1 raz)
    ja mam teraz krem do rąk z Eveline "Niewidzialne rękawiczki", ale już mi się kończy i rozglądam się za nowym...co polecacie?
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:12
    Ja ostatnio od 2 tyg musialam zrezygnować z kremu do rąk i męczę się strasznie,
    no ale mus to mus - wyskoczyłam mi na kostkach jakaś opryszczko- łuszczyca i dermatolog polecani dermatolodzy kazał nie smarować niczym poza przepisaną maścią. Trochę mi "sucho" bo zimą wiadomo jak jest, no ale co zrobić.
    oby przeszło
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!