Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do rąk, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do rąk

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 31 sie 2016, 12:54
    ja ostatnio potrzebuję mega nawilżenia na dłonie, po sezonie truskawkowym i wiśniowym moje dłonie wyglądały słabo, a po wakacjach wracam do pracy i dłonie muszą wyglądać dobrze, zaczęłam robić im wieczorne namaczanie, do tego krem oeprol do rąk na noc, dłoń w rękawiczkę i tak przesypiałam całą noc, krem ładnie nawilżył dłonie i zwalczył niedoskonałości a w szczególności pęknięcia powstałe na palcach, teraz dłonie wylądaja naprawdę dobrze, a bałam się, że długo będę się meczyła.
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:44
    Coś jeszcze prócz kremów do rąk możecie polecić ? Bo stosowałam już dużo, różnych i ciągle nic mi nie pomaga. Peelingi? Maski?
    Cytuj
  • MartynKa79 25 mar 2017, 15:49
    A rękawiczki złuszczające? Są teraz bardzo popularne i działają lepiej niż taki peeling, bo złuszczają i jednocześnie pielęgnują. Myślałaś o czymś takim? uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 26 mar 2017, 19:04
    podepnę się... co to za rękawiczki? Działają jak skarpetki złuszczające do stóp?
    Cytuj
  • czarnaJagoda 29 mar 2017, 23:47
    Przyznam szczerze, że nie słyszałam o takich maskach do rąk. Używałaś? Polecisz jakieś do wypróbowania?
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 30 mar 2017, 22:47
    Ja jak miałam bardzo zniszczone dłonie przez pracę to używałam zwykłych bawełnianych rękawiczek na noc, po prostu do kremu nawilżającego (jakieś maski też miałam, ale już nie pamiętam). Teraz jak już nie są narażone na takie ekstremalne warunki, to starcza mi rumiankowy Kamill i jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • nina_ky 14 kwi 2017, 10:23
    Ja miałam raz taką maskę, ale spektakularnych efektów nie zauważyłam. Wolę po prostu smarować ręce kremem.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 21 kwi 2017, 16:43
    Kremów używam regularnie i to różnych, ale efekty są raczej na krótko. Chętnie wypróbowałabym te rękawiczki, tylko jakieś sprawdzone. przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 24 kwi 2017, 13:25
    Warto nacierać też rękę oliwką. Można użyć do tego zwykłej oliwki dziecięcej.
    Cytuj
  • Swojezdanie 28 kwi 2017, 14:25
    A oliwka nie zapycha porów? Mam wrażenie, że tak jest z oliwką.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Pokonac stres!