Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zataraa2 14 cze 2016, 11:44
    Spróbuj dermokosmetyków z oeparolu, nie są drogie a nie podrażaniają, ja już kilka kosmetyków tej marki przetestowłam i nie miąłam z nimi problemu.
    Cytuj
  • Daria05 26 cze 2016, 8:43
    Zrób dokładnie tak jak janna i zataraa2 radzą – dobry dermokosmetyk będzie najlepszy, bo nie uczula. Mam podobny problem, o czym już pisałam. U mnie kombinowanie z kremami przynosiło fatalne rezultaty dla skóry (podraznienia, swędzenie).
    Cytuj
  • jarzebina 26 cze 2016, 14:05
    Bo sporo kosmetyków zawiera masę niepotrzebnych składników, które może i nadadzą ładny kolor, zapach, konsystencję, zakonserwują, ale tak naprawdę są zbędne, a często uczulają lub podrażniają. Ja staram się wybierać kosmetyki z możliwie krótkim i dobrym składem, a takie są między innymi kremy oeparol.
    Cytuj
  • rakulska_b 28 cze 2016, 21:13
    Twarz trzeba nawilżać bardzo regularnie. Może i jest to wina kosmetyków, ale pomimo to nawet jesli zmienisz kosmetyki do makijażu na takie, które nie będą wywoływały suchości to i tak nawilżaj twarz. Może jakieś serum na noc?
    Cytuj
  • Bonobo 4 lip 2016, 1:22
    Znacie nowość na rynku - Cetaphil DA Ultra - Krem intensywnie nawilżający. Intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy.
    Zawiera unikalny kompleks ERC – pięć kluczowych składników, które zapewniają skórze ochronę i prawidłowe nawilżenie:
    PCA – to składnik, który występuje naturalnie w skórze i wchodzi w skład tzw. Naturalnego Czynnika Nawilżającego. Jego rola polega na wiązaniu cząsteczek wody i utrzymywaniu stałego poziomu nawilżenia skóry.
    masło Shea oraz olej z orzechów makadamia – uzupełniają lipidy, zmiękczają skórę i łagodzą podrażnienia
    pantenol – łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka
    silikony – chronią naturalny płaszcz lipidowy
    Nie zawiera substancji drażniących i alergizujących.
    Lekka konsystencja kremu sprawia, że łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
    Cytuj
  • jarzebina 12 lip 2016, 22:13     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lip 2016, 22:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie taka nowość, od dobrych pięciu lat go używam przymrużenie oka Ale jest świetny, to fakt, u nas właściwie cała rodzina go stosuje, łącznie z dziećmi, bo już od 1 dnia życia może być stosowany, a niestety mam dwoje atopików w domu to niełatwo coś dobrego dla nich znaleźć.
    Cytuj
  • veganka 26 sie 2016, 10:03
    postaw na naturalne kosmetyki te z apteki, będą miały dużo zdrowyszy skład, bez parabenów, więc dużo bardziej zdrowsze niż te z drogerii dla naszej skóry, ja już używam tylko tych z apteki ładnie nawilżają skórę i wcale nie są droższe niz te z drogerii a dużo zdrowsze.
    Cytuj
  • karolinna 12 wrz 2016, 14:31
    Ja mam AZS więc używam emolientów. Nie są tanie, ale nie podrażniają mojej wrażliwej skóry i bardzo dobrze nawilżają. Jak mam okresy kiedy nie mam większych problemów ze skórą twarzy to używam kremu nawilżającego o lżejszej konsystencji (Bioderma) i też jest dobrze. Z kremami jest niestety tak, że trzeba wypróbować kilka zanim trafi się na ten idealny.
    Cytuj
  • Bonobo 5 lis 2016, 21:06
    Wczoraj kupiłam krem intensywnie nawilżający Cetaphil o którym pisałam wcześniej i pani w aptece poiformowała mnie że trwa właśnie konkurs. Wystarczy wejść na stronie http://www.cetaphil.pl/konkurs/ zarejestrować paragon zakupu i odpowiedzieć na pytanie. Można wygrać zestaw produktów na cały rok. Dlaczego by nie spróbować tym bardziej że w każdym tygodniu wygrywa 5 osób.
    Cytuj
  • filka 7 lis 2016, 17:24
    Znam ten produkt, bardzo dobry jest, też go używam, kremy ziaja też się u mnie sprawdzają chociaż wolę naturalne kosmetyki
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum