Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do suchej skóry, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do suchej skóry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • izapixi 15 lut 2020, 22:26
    A co ze wsparciem skóry od środka? Ja biorę kapsułki oeparol z olejem z wiesiołka tłoczonym na zimno, dzięki temu zachowuje swoje wlaściwości, a jest polecany na wszlkie problemy skórne, suchość, brak jędrności.
    Cytuj
  • Zonka25 22 lis 2020, 11:32
    Kupiłam ostatnio krem Solverx z serii sensitive skin i super się sprawdza do suchej skóry, ma dobry skład, nawilżenie długo się utrzymuje ale też fajnie się wchłania.
    Cytuj
  • Kamilla36 27 lut 2021, 21:57
    Moim faworytem jest Octenicare. Nie znam drugiego takiego kremu a nawet preparatu. który tak szybko pomógłby na suchą skórę a przy okazji był aż tak wielozadaniowy i bezpieczny dla każdego. Przyznam szczerze, że ja go noszę zawsze przy sobie.
    Cytuj
  • izapixi 26 mar 2021, 15:20
    oprócz kremów to mogę wam polecić estrovitę skin. To świetny suplement z 4 olejami, pomaga utrzyać dobre nawilżenie skóry i zabezpiecza przed przesuszeniem
    Cytuj
  • Garcia 3 maj 2021, 22:07
    uwielbiam Olejek wonny do perfumowania ciała Nefretete, pochodzi z Abisynii. Super nawilża ciało ale i ujedrnia , skóra po nim pieknie pachnie.supeer do masażu, znakomity jest
    Cytuj
  • karmelcia 30 maj 2021, 12:03
    Bardzo lubię krem solverx sensitive, świetnie mi się sprawdza w codziennej pielęgnacji, nawilża ale nie zapycha, cieszę się, że mojej wrażiwej skóry nie podrażnił
    Cytuj
  • artie 16 cze 2021, 21:20
    Tak, też używam tego kremu nawilżającego do skóry wrażliwej z Solverx - zresztą, używam też innych kosmetyków z tej serii uśmiech
    Cytuj
  • pauza28 18 sie 2021, 21:30
    a mnie ten solverx nie spasowal. polecany na grupach a dla mnie nie bardzo, kupilam naprobe i oddalam mamie a sobie kupilam z avene i jestem zadowolona
    Cytuj
  • dorciaporcia 22 sie 2021, 21:50
    a powiesz cos wiecej o nim? gdzie kupie jak sie wchlania jak pachnie?
    Cytuj
  • milla88 22 sie 2021, 22:08
    Spoko krem nawilżający mam z Bielendy z linii eco nature , polecam delikatny ale super nawilża
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum