Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem do twarzy wrażliwej

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem do twarzy wrażliwej

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • zoriss 5 maj 2016, 10:51
    Jaki możecie mi polecić? Mam cerę naczynkową, do tego z tendencją do przesuszania. Boję się na sobie eksperymentować, bo różnie reaguje na nowe kosmetyki, dlatego szukam czegoś z polecenia. Coś łagodzącego, nawilżającego w przystępnej cenie możecie mi doradzić?
    Cytuj
  • kifonda 6 maj 2016, 19:07
    Wiesz co, tu jest sporo informacji o kosmetykach do cery wrażliwej http://kobietyn.eu/o-demakijazu-i-makijazu-cery-szczegolnie-wrazliwej Może się przydadzą? Jakie stosowałaś do tej pory i z jakim efektem?
    Cytuj
  • sylwusia163 9 maj 2016, 20:48
    Oeparol essence powinnien byc dla ciebie najbardziej odpowiedni. Odżywia zmęczona skórę i koi podraznienia. Ja używam krem do twarzy też z oeparolu tylko hydrosense. Oni mają szeroki zakres kosmetyków, bardzo dobrej jakości. Cena też jest spoko. Masz pewność że cię nie uczuli bo to dermokosmetyk a takie sa pod bardziej ścisłą kontrolą.
    Cytuj
  • veganka 13 maj 2016, 10:52
    jak masz wrażliwą skórę to może pomyśl o dermokosmetykach, ja kupuję ostatnio krem z oeparola w składzie z wiesiołkiem, bardzo ważny dla naszej skóry.
    Cytuj
  • blondyneczka___00 25 maj 2016, 20:45
    Ja mam skórę bardzo wrażliwą w kierunku atopowej i tak naprawdę niewiele kremów mogę używać, bo 99% mnie podrażnia skrzywienie Kosmetyczka poleciła mi serie na dzień z Clareny eco atopic line. Na noc smaruje się z kolei kremem Dermaveel, który nawilża i leczy podrażnienia (typowo do skór z AZS do smarowania każdego miejsca na skórze), który można dostać tylko w aptekach.
    Cytuj
  • sylwusia163 31 maj 2016, 21:29
    Ja też mam wrażliwą skórę i zawsze używałam dermokosmetyków, ale wiekszość jest bardzo droga, a nie zawsze były dobre dla mojej skóry. Ale z oeparola hydrosense jestem niezwykle zadowolona. Delikatna konsytencja, nawilża, ale szybko się wchłania więc idealny pod makijaż. Naprawdę radzę ci wyróbować bo jest naporawdę rewelacyjny.
    Cytuj
  • niebieska-kokarda 6 cze 2016, 16:07
    ja polecam kremy z fitomedu. Są naturalne i dostępne w wariantach dla każdej cery uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 14 cze 2016, 11:31
    Też lubię kosmetyki z oeparolu, mam teraz krem do twarzy essence, mam skórę problematyczna i często ją kosmetyki podrażniają, z tymi kosmetykami nigy nie miałam problemu, cieszę się że są z wiesiołkiem bo wiesiołek suepr działa na skórę uśmiech
    Cytuj
  • janna 16 cze 2016, 3:58
    Wiesiołek ogólnie ma dobre działanie uśmiech Mi też odpowiadają te kosmetyki i dla cery wrażliwej jak najbardziej będą odpowiadać. Ja w su ie wrażliwa nie jestem, ale odpowiada mi skład kremów.
    Cytuj
  • jarzebina 17 cze 2016, 9:15
    No tak, krótki skład, żadnej niepotrzebnej chemii. Ja też jestem za tym, żeby wybierać kosmetyki świadomie, a nie kierować się nie wiem... kolorem opakowania, marką, reklamą. Lepiej dokładnie sprawdzić czy skład nam odpowiada, przetestować, a nie wydawać kupy kasy na jakiś nieskuteczny krem.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum