Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krem na zmarszczki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krem na zmarszczki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 21:29
    A jestem jeszcze przed 30 i używam kremów z oeparola hydrosense. Fajna konsystencja i dobrze nawilżając. W aptece widziałam kremy do różnych typów skóry. Więc tylko przebierć i wybierać.
    Cytuj
  • jarzebina 30 mar 2016, 10:31
    Moja mama ma z oeparolu kremy Eliftance, do twarzy i pod oczy. Oba bardzo sobie chwali i z tego co wiem, nie płaci za nie majątku.
    Cytuj
  • hanka100 21 kwi 2016, 11:12
    na noc dobrze sprawdza się ten krem [url=http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/supreme-kompleksowa-pielegnacja-przeciwzmarszczkowa-na-noc-liftactiv/p2791.aspx]http://www.vichy.pl/produkty-przeciw-oznakom-starzenia/supreme-kompleksowa-pielegnacja-przeciwzmarszczkowa-na-noc-liftactiv/p2791.aspx[/url] . rano skóra jest świeża i wypoczęta, a zmarszczki są mniej widoczne.
    Cytuj
  • jarek7 5 maj 2016, 11:35
    Drogie Panie czy myślicie, że taki krem będzie dobrym pomysłem na prezent na dzień Mamy?? Moja mama często ma uczulenia na kosmetyki i nie wiem co kupić żeby jej nie zaszkodzić jeszcze a żeby się ucieszyła.
    Cytuj
  • janna 5 maj 2016, 18:33
    Pewnie, że krem to dobry pomysł. Kup oeparol eliftance to dobry i niedrogi krem dla dojrzałej cery. Sa to dermokosmetyki, mają dobry skład i nie powinny uczulić Twojej mamyuśmiech
    Cytuj
  • sylwusia163 9 maj 2016, 20:40
    Poza tym ładnie wyglądają bo mają takie estetyczne opakowania i ładne pudełeczka. W prezencie wyglądają atrakcyjnie. A o jakość nie trzeba się martwić bo dermokosmetyki zawsze sa najwyższej jakości. Nie podrażniają co przy innych kremach czasami się zdarza. A te z oeparola mają naprawdę fajnie ceny, nie przetrzepią naszego portfela.
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 11:05     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Dostosuj krem do wieku, podobno tak się robi. A jeśli to są pierwsze zmarszczki, to łap http://dojrzewamy.pl/strony/pierwsze_zmarszczki_na_czole_i_wokol_oczu Skóra wokół oczu jest na nie najbardziej narażona.
    Cytuj
  • Daria05 18 maj 2016, 10:36
    jarek7 napisał:Drogie Panie czy myślicie, że taki krem będzie dobrym pomysłem na prezent na dzień Mamy?? Moja mama często ma uczulenia na kosmetyki i nie wiem co kupić żeby jej nie zaszkodzić jeszcze a żeby się ucieszyła.
    A czym się teraz smaruje? Zresztą możesz zaryzykować z oeparolem, bo nawet jeżeli skóra się łatwo uczula, to w tym wypadku nie ma strachu – nie zaszkodzi, a może będzie mamie odpowiadał. Moja skóra się równiez łatwo uczula, a na ten krem uwagę zwróciła mi farmaceutka i się sprawdza.
    Cytuj
  • jarzebina 30 maj 2016, 21:31
    No i cena jest rewelacyjna, jak za takie kosmetyki, prawda? uśmiech
    Cytuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:43
    Kremy z Tołpy są dobre i cenowo też jest nie najgorzej uśmiech Kupiłam kiedyś mamie na urodziny i była zadowolona. A z tych droższych to poleciłabym krem Dr Irena Eris.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum