Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Krople do oczu?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krople do oczu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • tartinka 26 kwi 2017, 21:57
    znacie jakieś dobre krople do oczu?? długo można je trzymać otwarte? do tej pory na piekące oczy stosowala sól fizjologiczną ale w sumie tak czesto tego używam a ampukę można tylko dobrę mieć otwartą, pomyśląłam o kroplach tylko jake kupić?
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:53
    Lacrimal się nazwyają. Możesz miec otwarte miesiąc, ale za niewielkie pieniądze masz 2 opakowania, bo kosztują chyba poniżej 10 zł
    Cytuj
  • jarek7 14 maj 2017, 21:25
    dobre są hialeye free, często ich używam bo jak pracuję przy kompie to oczy mi się szybko robią suche i nie jest to za przyjemne a te kropelki szybko pomagają it eż można je używać po otwarciu
    Cytuj
  • magielka 27 maj 2017, 19:17
    muszę sobie te krople hialeye kupić, którą wersję masz? Myślałam o terj werski complex, widziałam że sporo ma tych wycigów z roślin, ostatnio mam jakąś tendencję do stanó zapalnych, oczy mnie pieką, łzawią, nie wiem czy to nie przez alergię
    Cytuj
  • jarzebina 31 maj 2017, 0:22
    Dobry wybór przymrużenie oka Ja ich używam, bo moje oczy źle znosza klimatyzację w pracy. Zawsze mam oczy czerwone i wysuszone, ale na szczęście po tych kroplach to mija.
    Cytuj
  • veganka 15 wrz 2017, 9:00
    krople są super jak oczy przesuszają się przed klimatyzowane pomieszczenia, ja też czasami nawilżam ale docelowo biore suplement lutezan z luteiną w składzie, a tabletki biorę na poprawę ostrości widzenia, dzięki systematycznemu przyjmowaniu tabletek widzę już poprawę podczas czytania ksiązki literki się nie rozmazują tak jak kiedyś.
    Cytuj
  • jarzebina 31 gru 2017, 14:00
    No tak, ale na działanie suplementu trzeba dłuzej poczekać, a krople działają od razu. Fajnie też jak ktoś nie ma większych problemów, a tylko raz na jakiś czas musi czegoś użyć. U mnie na przykład problem jest z basenem, nawet jak używam okularów to i tak woda podrażnia mi oczy. Na basen chodzę 1-2 razy w tygodniu, więc nie mam potrzeby brania czegoś na stałe przez cały rok, bo wystarczają mi krople, a opakowanie hialeye mam aż na pół roku.
    Cytuj
  • malamiii 25 sty 2018, 20:33
    A nie myślałaś może o braniu suplementów na wzrok? Moja mama już od roku bierze Lutezan i wzrok znacząco jej się poprawił. Teraz nie narzeka na ból czy też pieczenie oka jest naprawdę wszystko ok. Oczom też czas od czasu trzeba dostarczyć witamin, czy też w sposób naturalny czy też za pomocą właśnie suplementu
    Cytuj
  • tartinka 20 lut 2018, 22:03
    na pewno przy dbaniu o wzrok pomaga luteina, nie możemy jej sami produkować, a ona ma znaczenie w zapobieganiu zacmie, a niestety jesteśmy coraz bardziej nią zagrżożeni, promieniownia jest coraz więcej, smog, kilka godzin dziennie przed ekranem czy to telefonu czy kompa robi swoje, takie suplementy trzeba brac na penwo dłzuej zeby byl efekt
    Cytuj
  • veganka 26 lut 2018, 14:43
    ja też swego czasu miałam dość duże problemy z oczami w sumie głównie z powodu przebywania przed komputerem przez wiele godzin w ciagu dnia, po pracy zakraplałam sobie oczy hialeye i szybko przynosiły ulgę i nie były czerwoen jak wtedy kiedy krople nie stosowałam.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: alergia