Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ładna opalenizna, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ładna opalenizna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • MartynKa79 31 maj 2017, 18:41
    Tak, ale już muszę wymienić, bo bardzo ją wymęczyłam. Uwierzysz, że prałam nawet w pralce? wielki uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 maj 2017, 19:04
    Szczerze to ja mojej nie prałam w pralce, ale chyba też czas na nowe zakupy st.moriz. Pewnie i rękawica się "zapląta" przypadkiem, bo poprzednia już wysłużona. wielki uśmiech
    Cytuj
  • mika765 7 lip 2017, 9:17
    Samoopalacz z całą pewnością nie wygląda ładnie uśmiech Osobiście jeśli mam się sztucznie opalać, to wybrałabym solarium.
    Cytuj
  • Petrova 31 lip 2017, 22:05
    A próbowałaś tego, o którym Martyna pisze? uśmiech Bo ja tak i w ogóle się z tym nie zgodzę. To jest kwestia dobrania sobie odpowiedniego odcienia i nałożenia rękawicą. Jak ktoś jedzie na chusteczkach samoopalających to wiadomo, że to się skończy marchewką i zaciekami. przymrużenie oka
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 lip 2017, 22:27
    Wiadomo jak się idzie, kupuje i spodziewa cudów po takich specyfikach, to raczej się dobrze nie kończy. Dobry samoopalacz, dobrze nałożony na przygotowaną wcześniej skórę wygląda ładnie i naturalnie. Peeling, nawilżenie rękawica i mus z st.moriz jeszcze mnie nie zawiodły. O doborze koloru nie wspominając. przymrużenie oka O solarium może lepiej się nie będę wypowiadała....
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 7 sie 2017, 13:17
    Nigdy nie miałam cierpliwości do samoopalaczy itp., więc dla bezpieczeństwa i wygody staram się łapać naturalne słoneczko, gdy tylko mogę.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 16:28
    Widzisz, ja nie wyobrażam sobie opalania, po prostu mnie to nudzi i spiekam raka, dopiero po kilku dniach zaczynam przybierać normalniejsze kolory. Dlatego wolę się pobawić z samoopalaczami. St.Moriz dają ładne, naturalne kolory, a rękawica znacznie przyspiesza cały proceder.
    Cytuj
  • jarzebina 8 sie 2017, 21:02
    Maja_en napisał:Nigdy nie miałam cierpliwości do samoopalaczy itp., więc dla bezpieczeństwa i wygody staram się łapać naturalne słoneczko, gdy tylko mogę.
    a co to za bezpieczeństwo?
    żeby było bezpiecznie, trzeba z filtrem, więc z opalenizny i tak nici. To ja już wolę bronzer lub samoopalacz i po kłopocie. A do nakładania polecam rękawicę st.moriz, zanim ją odkryłam też nie miałam cierpliwości do samoopalaczy, teraz nakładania idzie mi bardzo sprawnie uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 sie 2017, 2:49
    Trzeba z filtrem i to dużym, więc opalanie idzie bardzo powoli. Ja mam bardzo jasną karnację i opalam się na czerwono, wygląda to paskudnie. Dlatego zdecydowałam się na samoopalacze i te st.moriz sprawdziły się bardzo dobrze. uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:42
    Ja teraz tez korzystam ile mogę ze słońca, ale niestety nóg mi nie łapie, więc się zaczęłam ratować samoopalaczami a dokładnie rajstopami w spreyu z wspomnianego tu st.moriz i jestem zadowolona przymrużenie oka
    Kolor jest ładny a nie jakiś sztuczny i nie ma smug.
    a za solarium nie przepadam, no i gorsze to jednak od słońca
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: wątroba, a leki