Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Lakiery hybrydowe, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lakiery hybrydowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • magielka 21 lut 2017, 15:40     (ostatnio zmieniony przez autora 21 lut 2017, 20:22, w całości zmieniany 1 raz)
    mam pytanie nt lakierów
    Cytuj
  • magielka 21 lut 2017, 15:45
    czy wiecie jak długo jeden lakier można używać? od niedawna maluję paznokcie semilacami, jeden kolor dostałam od koleżanki ale po paru użyciach zrobił się mega gęsty​, nie wiem czy to normaln
    Cytuj
  • ekspertsemilac 21 lut 2017, 20:26
    Witam, lakieru można używać przez 12 miesięcy od otwarcia buteleczki. Lakier, który Pani dostała mógł już być od jakiegoś czasu otwarty, na trwałość wpływa także sposób przechowywania lakierów, powinny one stać w zaciemnionym miejscu w temperaturze pokojowej.
    W razie pytań chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac
    Cytuj
  • tartinka 13 mar 2017, 11:46
    Znacie lakiery mollon?? Od niedawna nimi sobie robię manicure, jak na razie wszystko jest ok. Wybrałam te bo dziewczyny chwaliły że nie uczulają, odkąd zaczęłam robić nimi paznokcie to wpadłam na maksa uśmiech, nie wyobrazam sobie powrotu do normalnych lakierów bo mam spokój na 2 tygodnie i wyglądają ciągle bardzo dobrze
    Cytuj
  • Petrova 15 mar 2017, 15:02
    Szczerze mówiąc nie spotkałam się z nimi. To jakaś nowość? Gdzieś można o nich poczytać? uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 17 mar 2017, 13:32
    Dzięki, przejrzałam sobie i zaciekawiła mnie ta jednofazowość. Bardzo dbam o paznokcie i jak widzę, że lakier jest „3 Free” bez formaldehydu, toluenu i DPB, to z miejsca daję mu szansę. uśmiech A lampę też od nich masz?
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:48
    Ja używałam semilaca i się super u mnie sprawdził.
    Natomiast średnio zadowolona byłam z silcare.
    Cytuj
  • tartinka 20 mar 2017, 11:08
    Petrova napisał:Dzięki, przejrzałam sobie i zaciekawiła mnie ta jednofazowość. Bardzo dbam o paznokcie i jak widzę, że lakier jest „3 Free” bez formaldehydu, toluenu i DPB, to z miejsca daję mu szansę. uśmiech A lampę też od nich masz?
    Tak, mam cały zestaw uśmiech właśnie dlatego sie na nich zdecydowałam bo mają dobry skład, a sporo jednak lakierów lubi uczulać, z tymi jak na razie nie mam problemów
    Cytuj
  • kava 24 kwi 2017, 10:23
    Mnie ciekawi robienie tych efektów, pełno się tego pojawia teraz, trudne to jest? Który pyłek do efektu lustra polecacie?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2017, 9:08
    Takich rzeczy najszybciej dowiesz się ze szkoleń. Niekoniecznie tych drogich, mogą być online jak te z Mollon Pro https://www.facebook.com/events/180311545828588 uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum