Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Laserowa operacja wzroku - opinie??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Laserowa operacja wzroku - opinie??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • ZuzannaPigalle 15 gru 2014, 18:45
    Czy ktoś z was poddawał się może operacji laserowego skorygowania wzroku?
    Szukam opinii na ten temat, bo zamierzam się wreszcie zoperowac - mam dość okularów -5...
    help
    Cytuj
  • Marta30S 16 gru 2014, 13:26
    Osobiście nie, ale mam znajomych, którzy są po takiej operacji
    i są bardzo zadowoleni - o plusach w postaci pokazywania sie bez okularów nie wspomnęprzymrużenie oka
    Koleżanka jedna jeśli dobrze pamiętam to robiła taką operację w Sopocie na Monciaku, ale za diabła nie pamiętam u kogo dokładnie, bo jakoś nie przywiązuję wagi do nazw.
    Ale poszukaj - kumpelka szybko doszła do siebie i dzisiaj mówi, że i tak żałuje, że tak późno się na tą operację zdecydowała
    Cytuj
  • Oldzina 17 gru 2014, 4:05
    Potwierdzam te pozytywne opinie. Okulistyka w ostatnich latach rozwija się bardzo szybko a zabiegi laserowe są wyjątkowo skuteczne i bezpieczne. W klinice okulistycznej Blikpol w Sopocie wykonywane są zabiegi korygujące wady od +6D do -13D. Zaczyna się od wizyty kwalifikacyjnej, która trwa ok. 2 godzin wraz z wykonaniem zaawansowanych badań na specjalistycznych urządzeniach diagnostycznych, aby ustalić czy zabieg może być wykonany. Druga wizyta to już zabieg trwający ok. 2-3h , z czego ok. 45 min to przygotowanie przed zabiegiem, ok. 15-30 minut na samej sali operacyjnej, oraz ok. 45 minut na odpoczynek i kontrolę po zabiegu. Potem już tylko kontrola po zabiegu ok 1 dzień po, 1 tydzień po, 1 miesiąc po, kilka miesięcy po zabiegu. Oczywiście to tylko mój przykład (tak z autopsji). uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum