FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lato i stopy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • aleksis 25 cze 2019, 21:12
    Przygotowujecie jakoś specjalnie stopy na lato? Uwielbiam chodzić w sandałkach ale suche pięty i stopy nie wygladaja za dobrze. Regularnie w lecie sięgam po elektryczny pilnik i tez skarpetki scholl z olejkiem kokosowym, raz na tydzień używam. Super nawilżają i na dugo, skóra robi się taka gładziutka. A wy jakie macie patenty?
    Cytuj
  • Kanita 25 cze 2019, 23:17
    Codziennie przed snem gruba warstwa kremu nawilżającego, wiadomo, że stopy przy sandałach muszą się jakoś prezentować. A ta maska z Scholla działa złuszczająco na naskórek? Bo słyszałam o tym różne opinie. Przydałoby mi się coś takiego mocno nawilżającego/natłuszczającego, ale złuszczanie zostawiłabym tarce przymrużenie oka
    Cytuj
  • alexandra_x 28 cze 2019, 12:31
    Ja codziennie używam specjalnego kremu do stóp. Efekt jest widoczny niemal po kilku zastosowaniach. Uwielbiam gdy moje stopy prezentują się perfekcyjnie w letnich sandałach.
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 16:36
    Też próbowałam tych skarpetek Sholla one są nawilżające uśmiech w tak ciepłe dni lepiej się sprawdzają niż kremy, zakładamy na 20 minut i można cieszyć się gładkimi stopami.
    Cytuj
  • Luiziana 15 lip 2019, 11:39
    ja używam do moich stóp na lato skarpetek Scholl z nawilżającymi olejkami raaz to macadamia raz kokosowy, w zlezności na co ma ochotę. Bardzo fajnie i łatwo się aplikuje, po 20 min. wszystko gotowe. Stopy super nawilżone, nie slizgaające się w klapkach. Szybko i przyjemnie w dotyku
    Cytuj
  • janna 16 gru 2019, 11:49
    Nie tylko latem trzeba dbać o stopy a często właśnie o tym zapominamy i twardy naskórek narasta. Wtedy dobrze zrobić u kosmetyczki zabieg calluspeeling firmy mavex, po tym zabiegu stopy wyglądają super, są gładkie bez twardej i suchej skóry.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: fryzjer Warszawa