Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Leczenie łysienia - Tracę włosy, co robić?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Leczenie łysienia - Tracę włosy, co robić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • meggina 9 kwi 2019, 22:03
    eeech,łysienie to taka zmora... wlosy to wizytowka kobiety, a ja musialam zmagac sie z takim problemem ze szkoda gadac smutny wlosy wypadaly na potege, wygladalam paskudnie, nie moglam patrzec w lustro, siostra polecila mi Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, pojechalam , zdecydowalam sie na zabieg i musze przyznac ze to jest rewelacyjna opcja, polecam kazdemu kto mierzy sie z tym samym co ja, zabieg nie boli, nie ma co sie obawiac, poza tym, naprawde dobrzy lekarze sie tym zajmuja
    Cytuj
  • Lilka32 26 kwi 2019, 22:37
    O jej trochę współczuję, ale faktycznie jeśli jest to jedyne wyjście to warto zaryzykować, mi na szczęście pomógł suplement Vitapil, włosy zdecydowanie po nim odżyły i są mocne.
    Cytuj
  • aleksis 26 kwi 2019, 23:57
    Nie wiem jak duży jest Twój problem ale mi pomogło branie vitapilu. Bardzo kompleksowy suplement, bo ma sporo krzemu, żelaza, drożdże i wiele innych, jak poczytałam ulotkę to byłam pod wrazeniem, no i na moje włosy w końcu coś zaczęło działać.
    Cytuj
  • grzyb_h 28 kwi 2019, 23:21
    meggina napisał:eeech,łysienie to taka zmora... wlosy to wizytowka kobiety, a ja musialam zmagac sie z takim problemem ze szkoda gadac smutny wlosy wypadaly na potege, wygladalam paskudnie, nie moglam patrzec w lustro, siostra polecila mi Klinike Przeszczepu Wlosow w Warszawie, pojechalam , zdecydowalam sie na zabieg i musze przyznac ze to jest rewelacyjna opcja, polecam kazdemu kto mierzy sie z tym samym co ja, zabieg nie boli, nie ma co sie obawiac, poza tym, naprawde dobrzy lekarze sie tym zajmuja
    Radziłabym zrobić wszystkie badania i sprawdzić jak to będzie wyglądało hormonalnie. Raczej też sprawdziłabym najpierw konkretnie dzialający suplement o właśnie bogatym skłądzie. Nie rzucałabym się do razu na przeszczep. Próbowałeś jakiś suplementów?
    Cytuj
  • Ogryzka 1 cze 2019, 6:50
    U mnie Vitapil też stosuję ale wolę lotion niż tabletki. Łatwiej mi dozownikiem nałożyć na skorę zawsze przy myciu włosów. Pierwsze efekty już mam widoczne, a niestety moge włosy wcześniej były w opłakanym stanie, więc wiem że trzeba trochę stosować żeby znów były lsniące i gęste.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum