Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Linea - działa?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Linea - działa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • becia_koronczarka 26 sty 2011, 1:13
    Czy ktoś z Was probował wspomagacza o nazwie Linea? Od poniedziałku znów sie odchudzamuśmiech Chcę jakos sobie wzmocnić motywację, a te reklamy w telewizji są przekonujące jak dla mnieprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Labradorka 26 sty 2011, 1:41
    Linea zawiera chrom i karnityne, więc trzeba by ćwiczyć żeby zadziałało. Też mam zamiar sobie to kupić, ale dopiero jak zrobi się cieplej i zmobilizuję się do biegania... albo przynajmniej jazdy na rowerzeuśmiech Też jestem ciekawa opinii.
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 26 sty 2011, 9:35
    Moja kumpela schudła jesienią prawie 10 kilo i twierdzi, że to dzieki tym tabletkom. Ale moim zdaniem to ruch, zapisała się na fitness w tym czasie no to schudłauśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 26 sty 2011, 11:17
    Działa dziala... pewnie tak samo jak placebouśmiech W składzie jest karnityna, no więc trzeba ćwiczyć. A jak się ćwiczy to waga spada proste nie?uśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 26 sty 2011, 13:05
    Ja przed ciążą się odchudzałam, zeżarłam jedno opakowanie i nie ćwiczyłam przy tym. Tzn troche pojedziłam na rowerku, ale to rekreacyjnie. Schudłam w miesiąc trzy kilo, myślę, że linea mi pomogła, bo wczesniej próbowałam i słabo mi szło.
    Cytuj
  • yellowphone 26 sty 2011, 14:39
    Słyszałam, że te tabletki skutecznie odchudzają... portfelewielki uśmiech
    Nie ma to jak silna wola. Ja też schudłam w podobnym czasie 3-4 kilo, ale przestałam jeść po 18 i odstawiłam slodycze.
    Cytuj
  • nouv88 26 sty 2011, 14:57
    Właśnie kończę opakowanie. Ubyly mi całe dwa kilogramy, liczyłam na więcej skrzywienie Chyba nie ma co liczyć na cudowne tabletki, ja juz mase tego wypróbowałam i dalej walcze z nadwagą... Chociaż moze gdybym ćwiczyła to efekty byłyby lepsze, ale nie było tam napisane, że trzeba ćwiczyć zeby podziałało...
    Cytuj
  • panchita 26 sty 2011, 18:25
    Ja w zeszłym roku przed wakacjami schudlam 8 kg w póltora miesiąca! Ale się ostro wzięłam za siebie ja ksie okazało, że jedziemy nad morze. Ćwiczyłam i zero słodyczy ani jedzenia kolacji. Brałam Linee i dzieki temu mnie nie ciągnęło do słodyczy. Pewnie te ćwiczenia też mi więcej dały dzieki l-karnitynie, w każdym razie byłam bardzo zadowolona z efektówuśmiech
    Cytuj
  • zosiasamosia 26 sty 2011, 21:21
    Stosowałam Lineę, rzeczywiście zmniejsza apetyt. Bez trudu zrzucilam 5 kg.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 26 sty 2011, 23:21
    Kurcze chyba spróbuję. Kiedyś brałam sam chrom i mi pomagał, to znaczy naprawdę zmniejszał łaknienie na slodycze, bez których normalnie żyć nie mogę. Więc to na pewno wiem, ze działa. O karnitynie też trochę poczytałam, nawet na tym forum i myślę, że to skuteczne. musze się tylko zabrać za ćwiczenia żeby szybciej i lepiej zadziałałao... Na wiosnę musze być w formieuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum