Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Makijaż permanentny - zrobić sobie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Makijaż permanentny - zrobić sobie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • julitta 13 kwi 2012, 22:07
    Od kilku lat dzień w dzień maluję sobie kreski i przyciemniam brwi, niestety coraz mniej podoba mi się wygląd moich powiek... nigdy wcześniej nie myślałam, jedynie słyszałam o makijażu permanentnym, ale ostatnio tak myślę, czy to nie będzie dobry pomysł. Mam znajomą w pracy z takim makijażem i efekt bardzo mi się podoba, ale boję się, że trafie w złe miejsce i nie wyjdzie tak jakbym chciałaskrzywienie
    Cytuj
  • alka7 14 kwi 2012, 0:12
    Dotychczas na swojej drodze widziałam osoby z dobrze zrobionym permanentym makijażem.Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie,ale na pewno jest wazny dobór salonu.Taki makijaż musi wykonać osoba z doświadczeniem conajmniej kilkunastoletnim,która wie co robi.
    Cytuj
  • falka1 15 kwi 2012, 13:40
    Moja koleżanka zrobiła sobie górną kreskę w salonie kosmetycznym nie sprawdziła go wcześniej nie pytała się nikogo, co o tym myślimy, bo chciała nas zaskoczyć i nas zaskoczyła wylądowała w szpitalu igły były wielokrotnie używane a barwniki zawierały jakieś toksyczne składniki (podróbki chińskie). Wszystko zakończyło się dobrze, ale mogła nawet stracić wzrok. Wiedz jak wybierasz się na taki zabieg to poszukaj bardzo dobrego zakładu z kosmetologiem i poproś o okazanie dyplomu i uprawnień do zabiegu i atesty sprzętu. Poproś, aby igła czy inne sprzęty były otwierane przy tobie. Jeżeli salon jest odpowiednio przygotowany na pewno nie będzie protestował
    Cytuj
  • Grobel 15 kwi 2012, 19:27
    Skoro znajoma ma wykonany taki makijaż poprostu ją zapytaj gdzie robiła.Warto się udac do dobrego i sprawdzonego salonu i profesjonalnej kosmetyczki.Koszty zapewne nie są małe ale warto zainwestować i lepiej zapłacić więcej niż póżniej żałować złej decyzji i koszmarnego wyglądu.
    Cytuj
  • Czakalaka 16 kwi 2012, 12:35
    Moja koleżanka robiła sobie kilka lat temu kontur ust i wszystko wyglądało ładnie na początku, ale bardzo szybko jej "zszedł", trzymał się może ok. roku. Zapłaciła sporo, więc naprawdę była rozczarowana, że efekt był tak krótkotrwały. Nie wiem od czego to zależy, czy od złego wykonania czy od barwników. Na pewno musisz znaleźć sprawdzony salon, żeby mieć pewność, że zrobią to dobrze.
    Cytuj
  • kasiulaka 16 kwi 2012, 23:14
    Na początku wszystko wygląda dobrze, ale później porażka. Moja koleżanka też poleciała na cenę i to były pieniądze wydane w błoto, bo bardzo słaby efekt skrzywienie Trzeba poszukać naprawdę bardzo dobrego salonu.
    Cytuj
  • scarlettt 17 kwi 2012, 19:09
    Mam taki swój sprawdzony salon kosmetyczny, do którego zawsze chodzę. Jest to salon Chantal w Warszawie. 2 lata temu robiłam tam właśnie makijaż permanentny i do tej pory efekt jest super. To duża wygoda mieć taki trwały makijaż, zwłaszcza dla mnie, bo zawsze muszę mieć perfekcyjnie zrobiony makijaż uśmiech Co zajmowało mi wcześniej dużo czasu. Trochę za to zapłaciłam,ale wiem,że używają dobrych jakościowo kosmetyków. Barwniki są naturalne. Osobiście polecam wydać więcej w sprawdzonym salonie niż oszczędzać i potem się rozczarować.
    Cytuj
  • kasiulaka 17 kwi 2012, 19:30
    A co dokładnie robiłaś tam? Kreski? Czytałam na innym forum właśnie też o tym salonie i dziewczyny bardzo go chwaliły.
    Cytuj
  • malwina1234 17 kwi 2012, 22:12
    taki makijaz to bardzo fajna rzecz.. jakbym miala sobie robic, to bym sobie zrobila kreski na oczach, zebym nie musiala sie codziennie malowac przymrużenie oka
    Cytuj
  • kasiulaka 18 kwi 2012, 0:27
    Właśnie ja też już zaczynam odkładać kasę i chyba się wybiorę do tego salonu, bo znalazłam zaufaną osobę, która właśnie tam robiła i bardzo poleca uśmiech Czekam na pensję i robię sobie prezent uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Medycyna pracy