Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Makijaż permanentny - zrobić sobie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Makijaż permanentny - zrobić sobie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malwina_kaminska1 12 gru 2012, 13:28
    Co prawda polecacie tutaj specjalistów, ale chyba jednak bałabym się robić taki makijaż... Pozostanę przy tradycyjnych metodach upiększania uśmiech Szczególnie, że widziałam efekty, gdy coś nie wyszłoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:32
    To może po prostu zapytaj tej koleżanki z pracy, gdzie ten makijaż robiła i idź w to samo miejsce? Wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem.
    Cytuj
  • szalonaJadzia 8 kwi 2013, 15:23
    Ja się zawsze zastanawiałam czy warto zrobić sobie makijaż permanentny i do tej pory nie wiem. To dość trudna decyzja. Chyba jeszcze poczekam.
    Cytuj
  • biokin 8 kwi 2013, 17:12
    Moim zdaniem to jest idealne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu, a chcą zawsze dobrze wyglądać. Najlepiej znaleźć sprawdzony salon czy gabinet, gdzie ktoś znajomy miał już robiony taki zabieg. Podobno w warszawie na wilanowskiej mają całkiem niezłych specjalistów, na takie opinie natknęłam się na drugim forum, gdzie się udzielam przymrużenie oka
    Cytuj
  • ElaW 19 lip 2013, 16:17
    Polecam wykonanie trwałego makijażu, sama skorzystałam z promocji w centrum Elite i zrobiłam sobie kreskę na powiece i brwi. Jestem bardzo zadowolona z efektów, wszystko wygląda bardzo dobrze, profesjonalnie. I nie muszę co rano się malować, zaoszczędzam dzięki temu czas i pieniądze wydane na kosmetyki.
    Cytuj
  • anka889 12 sie 2014, 10:34
    Ja uważam, że dla osób tak zapracowanych jak ja jest to bardzo dobre rozwiązanie. Ja sobie zrobiłam makijaż permanentny oczu i prezentuje się bardzo dobrze wielki uśmiech Korzystałam z kliniki z Wrocławia i jestem zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2014, 8:20
    Czasem mam wrażenie, że niestety taki makijaż kojarzy się raczej z przetapetowaną istotą, której ktoś niepotrzebnie udostępnił kosmetyki. Tak na prawdę to genialna sprawa. Przy pomocy makijażu trwałego można podkreślić wyraz oczu i przebieg linii rzęs, zrekonstruować bądź przyciemnić przerzedzone brwi, poprawić kształt ust oraz zmienić ich barwę w sposób subtelny albo całkowicie zmienić kolor ust. Widziałam w gabinecie w centrum w Warszawie jak kobieta wyszła wyglądając świetnie i naturalnie. Jak pytałam to taki makijaż jest na 3-5 lat.
    Cytuj
  • Berenika30 13 sty 2015, 8:24
    Jak masz sprawdzona linergistkę to sobie zrób. Ja się połaszczyłam na promocję i efekt końcowy był straszny. Zostałam z krzywymi kreskami i to w różnych odcieniach. Zgroza. Musiałam to usuwać laserowo w Extravaganzie w Warszawie, bo nawet korekty nie dało się zrobićsmutny
    Cytuj
  • haller21 16 mar 2015, 21:39     (ostatnio zmieniony przez autora 17 mar 2015, 23:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam uśmiech Robiłam w klinice http://aspazja.pl/zabiegi/makijaz-permanentny i efekt jest naprawdę super, bez efektu "użądlonych przez osę ust" wielki uśmiech
    Cytuj
  • stobejczyk 16 mar 2015, 23:32     (ostatnio zmieniony przez autora 19 mar 2015, 17:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie wiem, gdzie mieszkasz, więc trudno podpowiedzieć konkretny gabinet. Myślę jednak, że gdy zajrzysz na wyszukiwarkę zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich http://ladytime.pl to znajdziesz coś blisko domu czy pracy.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Medycyna pracy