Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Masaż chińską bańką

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Masaż chińską bańką

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Szachrajka 4 wrz 2010, 10:41
    Witajcie, szukam informacji o masażu bańką chińską. Słyszałam, że to dobre na cellulit i w ogóle skóra pięknie wygląda dzięki takim masażom. Czy któraś z Was próbowała? Rzeczywiście to takie dobre?
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 4 wrz 2010, 11:05
    ja potwierdzam, masaż ten jest świetny na cellulit. A co najlepsze można sobie takie bańki używać w domu. u mnie po 5-6 użyciach widać było ogromną różnicę na biodrach, udach i łydkach. Super sprawa.
    Cytuj
  • Iolla007 4 wrz 2010, 13:06
    Mi takie zabiegi robiła pani masażystka, poleciła mi to i byłam naprawdę zadowolona. świetne są te bańki! Miałam sobie kupić do domu, ale samej to jakoś ciężko się zmobilizowaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 4 wrz 2010, 15:31
    Mam takie bańki w domu, dostałam je, ale jeszcze nie używałam. Nie bardzo wiem jaką techniką mam to robićuśmiech
    Cytuj
  • Aurelka 4 wrz 2010, 17:26
    Ja byłam tak masowana i przyznam,że to troszkę bolało... ale efekty rzeczywiście warte poświęceńprzymrużenie oka sama nie próbowałam, ale widziałam taki zestaw czterech baniek do kupienia za, bodajże, 50zł.
    Cytuj
  • Barbra67 4 wrz 2010, 19:33
    Dla mnie również ten zabieg nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, po dwóch pierwszych razach wyszły mi siniakismutny Efektów się nie doczekałam wielkich, bo zafundowałam sobie taki masaż tylko trzy razy. Potem zaczęłam szukać mniej bolesnych sposobów na ujędrnianie skóryprzymrużenie oka
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 4 wrz 2010, 22:16
    Fakt, początkowo masaże sa trochę bolesne, ale potem coraz lepiej się to znosi. Poza tym jak ktoś ma bardziej umięśnione ciało to ból jest mniejszy. Można użyć z oliwka antycellulitowa i wtedy to dopiero dziala jak nie wiem!
    Cytuj
  • latynowska8 5 wrz 2010, 1:26
    A jak tego się używa? Musze to koniecznie wypróbować, ale chyba najpierw wybiorę się do kosmetyczki znaim ewentualnie kupię sobie do domu takie bańki...
    Cytuj
  • pacjentka 5 wrz 2010, 7:22
    Trzeba najpierw posmarować skorę oliwką, potem przyssać bańkę do skóry i wykonywac koliste ruchy z dołu do góry. Na brzuchu przesuwać się od jednego boku do drugiego.

    Cytuj
  • caipirinha 5 wrz 2010, 10:31
    Dziewczyny jak te bańki wyglądają? Moja mama kiedyś przykładała mi takie szklane bańki jak chorowałam, czy to o coś takeigo może być?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum