Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Maxon na erekcję, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Maxon na erekcję

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • fleszyn 27 paź 2017, 12:53
    Popieram tutaj osobę powyżej. Sam mam wrażenie,że im coś bardziej reklamowane tym jest mniej skuteczne. I jest tak w maxonie. Który również brałem i kieeepsko Nie stosowałem cum on, ale man tabs tak i jeśli ktoś chciałby spróbować to jest to chyba aktualnie najmocniejszy środek bez recepty. Tak wiec również mogę polecić.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 31 paź 2017, 15:21
    Dziwne, bo w maxonie jest ten sam składnik, co w viagrze, więc nie uwierzę w to, że nie działa. Z resztą, działa, bo sam musiałem parę razy się wesprzeć. Także działanie potwierdzone doświadczeniem.
    Cytuj
  • Daria05 10 lis 2017, 14:19
    Maxon powinien być skuteczny w większości przypadków. Mąż stosuje w przypadku awarii i nie ma problemów. Ale jeżeli masz jakiś głębszy problem zdrowotny, to najlepszy lek cudów nie zdziała. Wtedy lepiej się udać do lekarza.
    Cytuj
  • veganka 16 lis 2017, 17:10
    przede wszystkim należy mieć na uwadze to, że problem z potencją może dopaść faceta w każdym wieku i na każdym etpaie życia, mój facet jest młody przed 40 i przez stres w pracy też musiał brać leki na erekcję, nie wstydzi się tego po prostu zdarzyło się i trzeba znaleźć rozwiązanie a nie zastanawiać się nad problem, trzeba iśc do apteki i poprosić o pomoc np o maxona
    Cytuj
  • TomeczekBBS 23 lis 2017, 20:24
    veganka napisał:przede wszystkim należy mieć na uwadze to, że problem z potencją może dopaść faceta w każdym wieku i na każdym etpaie życia, mój facet jest młody przed 40 i przez stres w pracy też musiał brać leki na erekcję, nie wstydzi się tego po prostu zdarzyło się i trzeba znaleźć rozwiązanie a nie zastanawiać się nad problem, trzeba iśc do apteki i poprosić o pomoc np o maxona
    To fakt. Niestety w dzisiejszych czasach coraz młodsi mężczyźni zaczynają mieć problemy z erekcją. Stres i przemęczenie robią swoje. A co do skuteczności sildenafilu w ogóle, to raczej można z prawie pewnością stwierdzić, że pomoże na tego typu dolegliwości.
    Cytuj
  • Daria05 21 gru 2017, 14:13
    Tak, tylko o ile u panów w średnim wieku to bywa jakaś "norma" i często wspomagają się lekami, o tyle u młodszych to często objaw powazniejszej choroby.
    Cytuj
  • veganka 29 gru 2017, 11:04
    moim zdaniem nie ma zasady czy człowiek jest młody czy starszy, problemy z erekcją moga dopaść każdego bo dzisiaj żyjemy w bardzo stresogennym środowisku, mój facet mając 39 lat miał problemy z erekcję, był zestresowany, dużo plaił i przez to miał problmey z erekcją, na szczesie maxon active pomógł, ogarnął się i uratował związek, który był już na skraju.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 15 sty 2018, 17:05
    veganka napisał:moim zdaniem nie ma zasady czy człowiek jest młody czy starszy, problemy z erekcją moga dopaść każdego bo dzisiaj żyjemy w bardzo stresogennym środowisku, mój facet mając 39 lat miał problemy z erekcję, był zestresowany, dużo plaił i przez to miał problmey z erekcją, na szczesie maxon active pomógł, ogarnął się i uratował związek, który był już na skraju.
    Dokładnie! Nawet ostatnio czytałem, że zaburzenia erekcji nie są uzależnione wprost od starości, tylko od chorób np. związanych z ciśnieniem, czy miażdżycowych. Dlatego taki maxon active, a w zasadzie zawarty w nim sildenafil, pomaga, bo powoduje lepsze ukrwienie, co przekłada się na erekcję.
    Cytuj
  • veganka 17 sty 2018, 12:47
    wiek nie ma znaczenia tak naprawdę dzisiaj żyjemy w ogromnym stresie, źle się odżywiamy i stąd pojawiają się problemy z erekcją i rzeczywiście syldenafil który jest w maxonie na pewno będzie skuteczny bo skuteczośc jest taka sama jak viagry.
    Cytuj
  • Daria05 23 sty 2018, 18:22
    Zgodzę się, że różne czynniki mają znaczenie. Jednak wiek również do nich się zalicza. Tryb życia ma znaczenie, ale dwudziestoletni facet zajadający się pizzą i hamburgerami jeszcze nie będzie czuł efektów takiej diety. To przyjdzie nieco później. Dlatego chyba różne problemy zdrowotne zaczynają się ok. 40 roku życia.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum