Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Maxon na erekcję, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Maxon na erekcję

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veganka 24 sty 2018, 11:36
    ja znam chłopaka, który przed 40-tką miał problemy z erekcją, do tego prowadził niezdrowy tryb życia, miał nadwagę i to wszystko doprowadziło do problemów, na szczescie znalazl dziewczyne, ktora go jakos poukladala, zaczal chodzić tez na siłownię i zmienić dietę. Musial sie na poczatku tez wspierac sildenafilem czyli maxonem ale potem te jego probleemy z erekcja minely, przynajmniej tak mi mowil
    Cytuj
  • Daria05 12 lut 2018, 13:22
    Ten wiek około 40tki to jest nieco umowny. Owszem, Twój znajomy jeżeli nie odżywiał się odpowiednio to mógł mieć problemy wcześniej, ale widać mógł sobie poradzić z drobną pomocą.
    Cytuj
  • veganka 21 lut 2018, 20:30
    jeśli wdroży się odpowiednie działania to mioim zdaniem każdy facet potrafi wyleiminować problemy z erekcją, trzeba w pierwszej kolejnosci zweryfikować swój styl życia, od tego bardzo wiele zależy, znajomemu pomógł maxon ale docelowo też zmienił swój styl życia.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 26 lut 2018, 11:04
    Masz rację! Tym bardziej, że często problemy z erekcja to może być po prostu wynik stresu i przemęczenia. Uważam, że ta dawka sildenafilu, która jest w maxonie, wystarczy, żeby pomóc, ale właśnie przy okazji trzeba nieco zmienić swój tryb zycia i wziąć się za siebie, a na pewno mniej stresować przymrużenie oka
    Cytuj
  • veganka 26 lut 2018, 21:10
    maxonem na pewno warto się wspomagać bo pomoże, postawi sprzęt na baczność, ale warto też dokładnie zweryfikować swój styl życia bo to też ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i erekcję.
    Cytuj
  • adammaj 14 mar 2018, 18:10     (ostatnio zmieniony przez autora 30 kwi 2018, 20:13, w całości zmieniany 1 raz)
    trzeba sobie jakoś pomagać
    Cytuj
  • veganka 16 mar 2018, 9:26
    tabletki takie jak maxon na pewno pomogą bo maja w skłądzie substancjec zynną jaką jest syldenafil, a on naprawdę działą, ale takie czynniki jak papierosy czy alkohol albo stres to naprawdę ma ogromny wpływ na jakość erekcji mężczyzny.
    Cytuj
  • adammaj 30 kwi 2018, 20:12
    a ten składnik nie zaszkodzi jak będzie sie go stosowac systematycznie?? przez jaki czas trzeba brac ten lek żeby zauważyć różnicę? po pierwszym razie już będę mógł bardziej cieszyć sie z sexu? zastanawiam sie nad zakupem czegoś co pomoże mi właśnie w moich problemach, bo nie zawsze mogę stanąć na wysokości zadania.
    Cytuj
  • TomeczekBBS 16 maj 2018, 12:40
    Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie przymrużenie oka Przecież regularne stosowanie sildenafilu to jeden ze sposobów leczenia zaburzeń erekcji. Dawka oczywiście zależy od stopnia zaburzeń i wieku.
    Cytuj
  • veganka 28 cze 2018, 16:19
    nie uważam, żeby syldenafil wpływał negatywnie na erekcję, mojemu mężowi bardzo pomógł jak miał problemy z erekcją i nie zaspokajał mnie przez co zaczęłam być bardzo podejrzliwa w stosunku do niego i zaczęło się nam zupełnie psuć, na szczęście natrafiliśmy na maxon z syldenafilem w składzie i wszystko wróciło do normy, w łóżku na nowo zaczęło się nam dobrze układać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum