Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

MEDYCYNA ESTETYCZNA

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:58
    Czy ktoś ma doświadczenie w kwestii poprawiania urody? [url=http://] mezoterapia lublin[/url] jakieś inne zabiegi?
    Cytuj
  • pistacja 3 cze 2013, 11:11
    Miałam mezoterapię, ale nie jest to zabieg medycyny estetycznej, a zwykły kosmetyczny.
    Cytuj
  • Marta30S 26 cze 2013, 8:25
    no właśnie ja tego wiecznie nie rozróżniam
    Cytuj
  • ElaW 26 cze 2013, 19:51
    Ja korzystałam z kilku zabiegów różnego typu- depilacji laserowej (na różne sfery) i Lipolizy laserowej czyli SlimLipo. Wszystkie zabiegi robiłam w centrum laseroterapii Elite w Warszawie, z całego serca mogę polecić to miejsce. Pełen profesjonalizm, ceny bardzo przystępne, dużo promocji. uśmiech
    Cytuj
  • Wojtek455 20 sie 2013, 15:35     (ostatnio zmieniony przez autora 20 sie 2013, 15:36, w całości zmieniany 1 raz)
    mezoterapia to nie jest zabieg z medycyny estetycznej bo polega na nakładaniu maseczek i takich tam, to wszystko wygląda jak zwykły zabieg kosmetyczny ale jest całkiem skuteczny podobno gabinet juvemed w warszawie wykonuje dobra mezoterapie
    Cytuj
  • ewa1974ll 7 wrz 2013, 14:18     (ostatnio zmieniony przez autora 7 wrz 2013, 14:19, w całości zmieniany 3 razy)
    Dokładnie mezoterapia to nie medycyna uśmiech Jeśli chodzi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to najpopularniejszy jest botox oraz kwas hialuronowy. Ja niedawno zdecydowałam się na botox - a dokładniej do likwidowałam zmarszczki wokół oczu tzw, „kurze łapki” . Zabieg wykonywałam w klinice Wilcza Dent w centrum Warszawy. Koszt zabiegu nie był duży, bo zaledwie 450zł uśmiech Nic nie bolało, więc tym którzy boją się takiego zabiegu ze względu na ból powiedzieć mogę, że nie ma się czego obawiać. Dr Szymon, który w Wilcza Dent przeprowadza takie zabiegi jest naprawdę delikatny, no i w ogóle dostaje się znieczulenie. Jakby kogoś interesowały inne zabiegi, które można wykonać w Wilcza Dent.
    Cytuj
  • monia5 14 paź 2013, 13:00
    osobom ze śląska i okolic polecam klinikę medycyny estetycznej Ikona City, tam mamy dermatologię, kosmetologię i wiele innych
    Cytuj
  • 21 paź 2013, 10:52
    Pora zdjąc [url=http://]torby papierowe [/url] z głów. Nowoczesna medycyna estetyczna czyni cuda. Ja mialam usuwanego naczyniaka płaskiego na szyji , efekt rewelacyjny, żadnych blizn. Niedługo wybieram się na botox. A może któraś z kobietek mi powie jakie to uczucie miec botox pod skorą???
    Cytuj
  • Malagant 21 paź 2013, 11:47
    A moim zdaniem nie ma co poprawiań natury, każdy się starzeje i trzeba to przyjąć z pokorą
    Cytuj
  • 21 paź 2013, 16:58
    Pewne rzeczy warto poprawiać i myślę tutaj o stomatologii estetycznej.Uśmiech odgrywa ważną rolę, dzięki temu że zadbamy o uzębienie można na przykład łatwiej dostać dobrą pracę.Dlatego myślę, że [url=http://]implanty stomatologiczne[/url] to bardzo dobry wynalazek.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum