Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

MEDYCYNA ESTETYCZNA, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zagubiona 22 paź 2015, 13:20
    A ja się udam tu
    Zrobię sobie zabieg usuwaniu tłuszczu za pomocą lipolizy iniekcyjnej.
    Wreszcie pozbędę się tego znienawidzonego tłuszczyku. Będę potem tylko pilnować diety.
    Cytuj
  • Lois 12 lis 2015, 17:22
    Zęby ważna sprawa. Jeżeli mamy piękne białe zęby zawsze będziemy wyglądać młodziej, po prostu lepiej. Jeżeli szukacie dobrego dentysty polecam odwiedzić Centrum Medycyny Piaseczno.
    Cytuj
  • kifonda 23 lis 2015, 23:49     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lis 2015, 7:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja korzystałam i korzystać będę. Lepiej się z tym czuję. Najbardziej polecam botox. Ja go robiłam w Anlaya Day Spa - bardzo uprzejmy i dyskretny personel.
    Cytuj
  • pistacja 24 lis 2015, 10:44
    Nie zdarzyło mi się jeszcze korzystać z takich zabiegów, ale nie wykluczam, że kiedyś je wypróbuję.
    Cytuj
  • Bulonda 15 sty 2016, 0:07
    Najlepszą pielęgnacją jest ta codzienna. Czyli odpowiednie kremy, balsamy, szampon, etc. Polecam Vichy

    Dbajcie o siebie na co dzień, to wtedy nie będą Wam potrzebne żadne skomplikowane zabiegi.
    Cytuj
  • Kakaczor 28 lut 2016, 15:38
    Ja korzystam z medycyny estetycznej w klinice Skinclinic w Warszawie. Od tego te zabiegi są, żeby z nich korzystać. Nie wiem, co w tym dziwnego.
    Cytuj
  • Natalia28 13 maj 2016, 15:07     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:22, w całości zmieniany 1 raz)
    O cerę dbam sama. Nawet ze zmarszczkami sobie radzę przymrużenie oka Jak? Pomaga mi Vichy, poczytajcie http://www.samouzdrawianie.pl/krem-przeciwzmarszczkowy-25-skutecznie-pokonaj-pierwsze-zmarszczki Uważam, że dobre kosmetyki potrafią zdziałać cuda.
    Cytuj
  • jaromira 28 wrz 2017, 10:33
    Z medycyny kosmetycznej nie korzystałam ale byłam blisko, bo bardzo chciałam się pozbyć blizny z nogi, miałam taką wzdłuż piszczela, wyglądała strasznie, jakbym przynajmniej z jakiejś wojny wracała a przynajmniej mi się tak wydawało, mialam już iść na laser ale jeszcze sprobowalam plastrów silikonowych, jak zobaczyłam ze jest efekt to już odpuściłam, tym bardziej że koszt jednak mniejszy, plastry zdziałały sporo, blizna się rozjaśniła i wygładziła, nie jest już tak widoczna
    Cytuj
  • Petrova 30 wrz 2017, 23:09
    A jak takie plastry działają? Tylko na nowe blizny czy na starsze też? Bo bym była zainteresowana..
    Cytuj
  • janna 9 paź 2017, 8:31
    Wiem na pewno, że chcę wygładzić zmarszczki wokół oczu i może też między brwiami, bo zrobiła mi się taka lwia zmarszczka od mojego mrużenia oczu uśmiech Myślałam o szpitalu Puławska, mają bardzo dobre opinie i świetnych fachowców uśmiech Będę umawiać się na wizytę w tym tygodniu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum