Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

MEDYCYNA ESTETYCZNA, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hasanna 12 paź 2017, 13:43
    Nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej, byleby nie przesadzać z nią.
    Cytuj
  • jaromira 17 paź 2017, 10:33
    Petrova napisał:A jak takie plastry działają? Tylko na nowe blizny czy na starsze też? Bo bym była zainteresowana..
    silikon pomaga w regeneracji blizny, nadają się na stare i na nowe blizny, na pewno na starych trzeba dłużej ich używać dla fajnego efektu. Docinasz plaster, najklejasz, jeden plaster możesz nosić do 5 dni, oczywiscie na czas mycia się zdejmujesz a potem znów nakładasz
    Cytuj
  • Petrova 20 paź 2017, 10:09
    I nie będą uczulać, jak tak długo się nosi? Bo ja mam wrażliwą skórę i różnie reaguje... Są w ogóle jakieś przeciwwskazania?
    Cytuj
  • MartynKa79 26 paź 2017, 16:20
    Możesz być o to spokojna, nie uczulają. W końcu zostały zrobione specjalnie do blizn, więc to tak, jak na skórę bardzo wrażliwą. uśmiech
    Cytuj
  • TamarkaP 22 lut 2018, 11:57
    Też zawsze kieruję się opiniami w internecie , bo uważam ,ze są one pomocne . Co do poprawiania wyglądu , pozbywania się zmarszczek ? hmm ja mam takie kurze łapki okropne . Stosowałam wiele kremów a mam dopiero 30 lat . Dlatego ja już jestem zdecydowana na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie przymrużenie oka
    Cytuj
  • tartinka 16 sie 2018, 12:18
    Zdecydowałam się na powiększanie ust w Magicznej Klinice. Dobre opinie zbierają w necie, zabiegi robia lekarze i ceny też są bardzo konkurencyjne, za 1 ml płaciłam 499 zł
    Cytuj
  • Mikky 29 wrz 2018, 10:54
    Ja też od czasu do czasu korzystam z usług medycyny estetycznej. Lata juz jakieś są, wiec coś tam trzeba upiększyć. Głównie dbam o skóre, wygładzam zmarszczki i poprawiam jej elastyczność dzięki kwasowi hialuronowemu. Ważny jest jednak produkt jaki stosujemy. Mi lekarz medycyny estetycznej polecał wiele różnych ale zdecydowałam się na ten marki Restylane. Jest na rynku światowym już z 20 lat, jest bezpieczny i daje naturalny efekt. A mi właśnie zawsze na dokładnie tym zależy.
    Cytuj
  • Zanita 25 lis 2018, 2:01
    Ja się zdecydowałam na zabieg zamykania naczynek na twarzy, miałam z tym ogromny problem i wielkie kompleksy. Wybrałam klinikę Neonia w Krakowie, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Widziałam, że Pani do której trafiłam jest naprawdę zorientowana, zna się na swojej pracy, doradziła, wyjaśniła. Czułam się pod dobrą opieką.
    Cytuj
  • maryla334 13 gru 2018, 19:10
    Które kliniki a Warszawie polecacie do powiększenia ust?? Na pewno chciałabym pójść do takiej gdzie lekarze robią zabiegi, wtedy byłabym spokojniejsza że wszystko będzie ok
    Cytuj
  • tartinka 9 sty 2019, 14:53
    maryla334 napisał:Które kliniki a Warszawie polecacie do powiększenia ust?? Na pewno chciałabym pójść do takiej gdzie lekarze robią zabiegi, wtedy byłabym spokojniejsza że wszystko będzie ok
    Magiczna Klinika, ja u nich robiłam i jestem bardzo zadowolona. Tylko lekarze robia zabiegi, więc nie ma się czego bać. Pytaj jak coś chcesz widzieć uśmiech dużo info na ich stronce znajdziesz
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum