FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mezoterapia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kika75 13 sie 2011, 21:20

    Mezoterapia typu roll-on wykonuje się w salonie futuro w warszawie-wykonuje się mikronakłucia urządzeniem typu roll-on bezposrednio po zabiegu aplikuje się specjalne preparaty -koktaile np.przeciwzmarszczkowe,na przebarwienia,przeciwtrądzikowe,nawilżające,a także na wypadające włosy.Czy ktoś już z was stosował taki zabieg jak efekt?
    Cytuj
  • aserehe 18 gru 2014, 22:02
    Tak, ale jakoś mezoterapia mnie nie zachwyca, zdecydowanie bardziej wolę zabiegi w stylu depilacji laserowej np. w [url]http://www.laserglamour.pl/ [/url]
    Cytuj
  • kosmiczna 13 lut 2015, 13:52     (ostatnio zmieniony przez autora 13 lut 2015, 13:53, w całości zmieniany 1 raz)
    A słyszałaś o zabiegu Vensu Freeze: to tytanowy lifting twarzy.
    Możesz sobie zerknąć, bo podobno efekty są super. Nie wiem jak u mnie by się sprawdził bo jeszcze nie próbowałam ale chciałabym spróbować. Dodatkowo taki zabieg jak jesteś z Krakowa możesz zrobić na ulicy Sebastiana 2.
    Cytuj
  • pistacja 17 lut 2015, 13:43
    Słyszałam też o mezoterapii na ciało. Miałyście może taki zabieg?
    Cytuj
  • Sajana 2 mar 2015, 5:28
    To bardzo skuteczna metoda, bo wiadomo, że wiele potrzebnych skórze substancji odżywczych nie jest w stanie przejść bariery naskórkowej a mezoterapia wprowadza te substancje do odpowiednich głębszych warstw skóry. U nas w Krasnymstawie można zapisać się na konsultacje dermatologiczne do dr Magdaleny Flisiuk i potem na mezoterapię wybranych okolic ciała.
    Cytuj
  • indonezja 26 kwi 2015, 17:07
    a w Vivi Clinic nie próbowałas popytac? mają lokal w krakowie na sebastiana i z tego co wiem co rusz są jakieś promocje fajne uśmiech warto czasami popytać
    Cytuj
  • Filipek11 5 maj 2015, 15:00
    Słyszałem ostatnio też o MetaTerapii ktoś mial może z tym już do czyniena? Moja żonka się na to wybiera, zabieg Dermatude, polega na intensywnej odnowie i regeneracji, nie to żebym się tym interesowął ale chciałbym wiedzieć co jej będa robić
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 30 mar 2017, 22:56
    Mezoterapia jest dobrym rozwiązaniem na różne problemu, najlepiej skonultować swój przypadek z lekarzem. Ja akurat robiłam mezoterapię preparatem Plinest, bo moim problemem była bardzo sucha cera. Efekty rewelacyjne, jak po żadnym kremie nawilżającym uśmiech Oczywiście to się wiąże z pewnym podrażnieniem skóry zaraz po zabiegu, co nie jest jakoś bardzo uciążliwe, ale dobrze mieć wtedy dzień wolnego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: nawilżanie ciała