Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Moda męska, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda męska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  3 4 5 6 7 8 z 8
  • fleszyn 12 wrz 2016, 14:10     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2016, 7:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja ostatnio sam zaprojektowałem sobie koszulke w sieci.Skorzystałem z konfiguratora. Zaprojektowanie takiej koszulki nie zajęło mi wiele, koszulka za to jest porządnie wykonana , z dobrego materiału. Chodzę w niej dosć często.

    Sugeruję również zjarzeć sobie do sklepu megakoszulki.Tam również znajdziecie sporo dobrych promocji na ubrania.
    http://selino.pl/koszulki-sportowe-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-7.html
    Cytuj
  • sonique321 13 wrz 2016, 9:15
    Ja kupiłam ostatnio facetowi sweter na jesień uśmiech Niby taki zwykły ale przyciągnął moją uwagę: http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/swetry-meskie/sweter-e75-grafitowy_15473003 . Fajne są teraz kroje i kolorki, całkiem fajna się zrobiła ta moda męska. przymrużenie oka Kiedyś było inaczej.
    Cytuj
  • jolii23 20 gru 2016, 16:06
    Ha ha myślałam, że tylko moi panowie mnie wykorzystują ale widzę, że koleżanka wyżej ma podobnieuśmiech
    Cytuj
  • ola_by_ola 20 sie 2017, 13:44
    Cenię sobie u mężczyzn niebagatelne dodatki typu stylowy zegarek, eleganckie spinki do krawata czy u mankietu koszuli albo oryginalne nakrycie głowy w postaci czapki czy męskiego kapelusza. Swojemu mężowi też chce takie sprawić i zastanawiam się nad wyborem w pracowni Sterkowski. Można zajrzeć na ich stronę, a mają nakrycia głowy na różne pory roku i uszyte z materiałów takich jak np. len, bawełna, wełna, skóra, harris tweed. Bardzo ładne i stylowo się prezentujące. Co sądzicie o takim gadżecie dla eleganckiego Pana?
    Cytuj
  • kuba837 23 sie 2017, 9:48
    Stawiam na prostotę uśmiech Preferuje czerń.
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:49
    Mój mąż na modę nie patrzy, ubiera to w czym się czuje i w sumie się cieszę przymrużenie oka
    Nie przepadam za zakupami
    Cytuj
  • mike012 14 sie 2019, 14:47
    Mi najbardziej pasuje markowy zegarek, np Aztorin albo Edox.
    Cytuj
  • Selenaa 29 sie 2019, 18:59
    Czy są tutaj też młodzi piłkarze? Mam zamiar kupić synowi buty w 11teamsports, tylko nie wiem jak tam się zamawia,
    jesteście w stanie mi pomóc? Mój syn ciągle mówi o tych butach, twierdzi, ze tylko tam znajdzie najlepsze buty piłkarskie. Czy to jest prawda?
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum