Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Moda nie tylko na zewnątrz

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda nie tylko na zewnątrz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Jana1 25 mar 2013, 15:36
    Podążacie na ślepo za modą? Ja na przykład lubię wiedzieć, jaka będzie modna w danym sezonie bielizna dla kobiet, ale oczywiście pozostałe części garderoby również mnie ciekawią, choć wybieram sobie to, co do mnie pasuje, do mojego stylu i w czym będę się dobrze czuła.
    A wy wymieniacie garderobę co roku?
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:49     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Bieliznę dobieram raczej do własnych potrzeb. Ona akurat nie musi być modna, ma się dobrze prezentować i wygodnie się nosić. Inne ciuchy staram się kupować we w miarę klasycznych fasonach, tak, aby można je było nosić przez kilka sezonów, a co jakiś czas dokupuję sobie do nich kilka "aktualnych" ubrań, żeby być choć trochę na czasie. Staram się zazwyczaj nie przepłacać i szukam ciuchów na aukcjach internetowych lub ogłoszeniach takich jak tutaj. Ostatnio dorwałam tam baleriny Melissa za 120zł, więc zakup był jak najbardziej udany wielki uśmiech. Nie stronię również od lumpeksów, w których już nie raz znalazłam prawdziwe skarby.
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 15:22
    ja nie podążam stricte za modą. Kupuję to co mi się podoba, niekoniecznie musi być modne, ale żebym się w tym dobrze czuła i wyglądała.
    Cytuj
  • asasyn 30 sie 2022, 20:40
    Ja raczej stawiam na wygodę oraz dobrą jakość materiałów.. I na przykład kupuję ubrania w HIbou bo są właśnie dobre jakościowo, jest to bawełna a do tego takie basici.
    Cytuj
  • nowa_kamila 29 sty 2024, 13:53
    Zdecydowanie godnym polecenia sklepem z ubraniami i obuwiem jest https://www.bellezabutik.com/pl/16-odziez Posiadają wiele modnych propozycji w wielu kolorach i krojach. Ich asortyment to piękne sukienki, kamizelki, komplety, spodnie, płaszcze i wiele więcej. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje ich jakość a cena jest bardzo konkurencyjna. Z łatwością wybierzesz coś dla siebie i zamówisz wygodnie prosto do domu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum