Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Muszka czy krawat?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Muszka czy krawat?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Marta30S 29 gru 2012, 22:08
    Oglądam sobie różne męskie krawaty po sklepach, ale właśnie przyszło mi do głowy, że może fajnie wyglądałaby po prostu mucha?
    Czy męskie muchy - jak tutaj, nadal są trendy?
    No i kiedy się je nosi? Tak do normalnej koszuli?
    Cytuj
  • sonique321 2 sty 2013, 12:56
    Wydaje mi się, że muchy wracają do łask. Widziałam je już kilka razy w zestawie nie koniecznie balowym, a takim na co dzień.
    Cytuj
  • pistacja 3 sty 2013, 13:11     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2013, 13:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeżeli ubierasz taką muszę na ślub, własny czy też nie, myślę, że jak najbardziej pasuje. Na co dzień do pracy się oczywiście nie nadaje, ale na wyjątkowe, odświętne wyjścia już tak.
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:27
    do fajnej koszuli i marynarki mucha jak najbardziej pasuje uśmiech
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:18
    ja tam zawsze będę za klasycznym czarnym śledziem wielki uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 12:14
    fajne okreslenie z tym śledziem przymrużenie oka
    Cytuj
  • ana-mm 9 sty 2013, 11:19
    Na imprezę typu wesele, sylwester czy bal karnawałowy - mucha jak najbardziej.
    Do pracy, na wieczorne wyjście zdecydowanie krawat przymrużenie oka
    Cytuj
  • discokomando 24 lut 2014, 19:50     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2014, 20:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Problem kolorystyki krawatów i much w połączeniu z koszulami jest problemem trudnym dla każdego mężczyzny. Najlepiej rozwiązywać go w ten sposób, że nosić tylko [url=http://krawaty.info]krawaty [/url] bardzo spokojne i mało wzorzyste (chyba, że udajemy się w plener) i nigdy nie zakładać krawatów we wzorki, gdy mamy już na sobie jakiś wzorzysty element stroju.
    Cytuj
  • Kotsu 4 mar 2014, 13:50
    Mi osobiście bardziej podobają się krawaty.
    Cytuj
  • jik7008 12 mar 2014, 14:57
    mi się bardziej podobają muchy ale swojego chłopaka w żaden sposób nie jestem w stanie do nich przekonać wielki uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum