Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nadwrażlwość zębów, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nadwrażlwość zębów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  1 2 3 4 5 6 z 6
  • szarlottka 5 lis 2013, 20:16
    Ja używam pasty Arthodont, świetnie działa na moje zęby i już nie bolą mnie tak bardzo jak wcześniej.
    Cytuj
  • alivedron 7 lis 2013, 19:12
    Jak ktoś chce, może zapoznać się z tym [url=http://www.hellozdrowie.pl/wyzwania/wzmocnij-swoje-zeby]wyzwaniem[/url]. Rodzaj aplikacji z hellozdrowie, w tym wypadku dotyczy właśnie wzmocnienia zębów. Może się przydać.
    Cytuj
  • dagmara80 19 mar 2015, 15:36
    nadwrażliwość zębów to paskudna dolegliwość, która odbiera nam apetyt na wiele dań. Na szczęście odpowiednie leczenie, regularna profilaktyka i codzienna higiena pomogą wyleczyć nadwrażliwość. ja też leczyłam przez dłuższy okres zęby w gabinecie w Ostródzie i w końcu mam zdrowe i piękne zęby.
    Cytuj
  • pistacja 20 mar 2015, 10:12
    Trzeba wybrać się do dentysty. Nie ma na to innej rady.
    Cytuj
  • szarlottka 17 wrz 2015, 6:16     (ostatnio zmieniony przez autora 18 wrz 2015, 8:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie bolą ostatnio zęby
    Cytuj
  • Krzul90 17 wrz 2015, 9:43
    Są odpowiednie pasty na to. Dodatkowo możesz pukać naparem z szałwi
    Cytuj
  • Szybki90 17 wrz 2015, 15:11
    Rumianek, szałwia, imbir do pukania są dobre. Na pewno też musisz zmienić pastę
    Cytuj
  • goyko 18 wrz 2015, 8:15
    Ja mam zapalenie dziąseł od jakiegoś czasu. Ciągle leci mi krew podczas szczotkowania i bolą mnie dziąsła. Dopiero w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale znalazłem artykuł i chyba będę się stosować do porad tam zawartych. Mam nadzieję, że to chociaż w małym stopniu pomoże.
    Cytuj
  • Swojezdanie 24 wrz 2015, 9:19
    Ja mam bardzo nadwrażliwe zęby. Właśnie dlatego używam tylko miękkiej szczoteczki i pasty elmex.
    Cytuj
  • nowa_kamila 27 lut 2024, 9:53
    W zakresie usług stomatologicznych opiekę na najwyższym poziomie zapewnią Wam specjaliści z http://www.dentysta.anpi.pl/
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Moda wakacyjna...
Następna: Poród domowy