Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nakładki na zęby

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nakładki na zęby

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Petrova 23 kwi 2019, 9:03
    Czy ktoś stosował nakładki ortodontyczne? Warto po nie sięgnąć, czy raczej aparat? Interesują mnie efekty.
    Cytuj
  • MartynKa79 7 maj 2019, 11:13
    Mój mąż nosi takie nakładki. Co chciałabyś wiedzieć, bo mamy to na bieżąco ostatnio. uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 15 maj 2019, 11:09
    To i ja się podepnę, bo tez myślę o nakładkach. Konkretnie chodzi mi po głowie beyli, widziałam, że konsultację mają darmową, wykonują model 3D i można otrzymać testową nakładkę, więc chyba całkiem sensownie to wygląda.
    Cytuj
  • MartynKa79 26 maj 2019, 11:03
    Tak, też najpierw mieliśmy testową i sprawdziła się, więc podjęliśmy decyzję na tak. Konsultację robiliśmy w beyli, o tych piszesz?
    Cytuj
  • jarzebina 29 maj 2019, 9:07
    Tak, o beyli, bo porównałam sobie ceny w necie i chyba u nich wychodzi to najkorzystniej. A Ty masz dopiero ta próbną czy już nosisz? Widzisz jakieś efekty?
    Cytuj
  • MartynKa79 26 cze 2019, 12:35     (ostatnio zmieniony przez autora 26 cze 2019, 12:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja nie, mąż nosi. Na początek dostajesz taką bezpłatną, testową. uśmiech

    Cytuj
  • Fisher 28 cze 2019, 12:26
    Nakładki to moim zdaniem lepsze pomysł niż aparat. Mój brat właśnie niedawno zaczął je używać...póki co jest zadowolony.
    Cytuj
  • jarzebina 30 cze 2019, 11:26
    I jak efekty? Co tydzień się je zmienia i faktycznie tak szybko się zęby przestawiają?
    Cytuj
  • MartynKa79 30 cze 2019, 18:34
    Wiesz co, na pewno trzeba czasu. Na początku ciężko mu się było przyzwyczaić, bo pobolewało trochę, ale teraz nie odczuwa praktycznie dyskomfortu. Trzeba czasu i cierpliwości i na to go nastawiali już podczas rozmowy na wizycie.
    Cytuj
  • jarzebina 30 wrz 2019, 0:24     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2019, 0:24, w całości zmieniany 1 raz)
    To ja melduję, ze już swój zestaw odebrałam i zaczynam przygodę z beyli. Po pierwszych tygodniach wrażenia jak najbardziej pozytywne. Nakładki są niewidoczne i praktycznie niewyczuwalne. Do jedzenia i mycia je zdejmuję. Poza tym nosze cały czas, 20-22 godziny na dobę na pewno. Nie seplenie, nic mnie nie boli, nie uwiera, jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum