Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TenaLadyEkspert 13 sie 2015, 13:48
    Ecia napisał:Moja mama ma pewien problem. Natomiast nie chce iść do lekarza
    Co mogę jej poradzić ? Jak pomóc ?
    używa zwykłych wkładek, ale te są małowytrzymałe
    Ecia,

    Jeśli chcesz pomóc swojej mamie, namów ją na wizytę u lekarza. Wcześnie zdiagnozowane nietrzymanie moczu można leczyć i to z dobrymi efektami. Aby ułatwić mamie oswojenie się z dolegliwością, możesz zaproponować jej lekturę artykułów dostępnych w Centrum Informacyjnym TENA http://www.tena.pl/kobiety/centrum-informacyjne. Zgromadzone tam informacje pomogą jej zrozumieć co się z nią dzieje, ale również podjąć decyzję o leczeniu.

    Jeżeli chodzi o wkładki TENA Lady (dziękuję za wzmiankę o nich w tak pozytywnym kontekście), to przygotowane zostały one z myślą o kobietach zmagających się z nietrzymaniem moczu, by zapewnić im komfort i możliwość korzystania z pełni życia pomimo choroby. Wkładki i podpaski dostępne są w wielu rodzajach i stopniach chłonności, z pewnością wybierzecie odpowiednie dla mamy. Zachęcam także do skorzystania z bezpłatnej próbki, którą można zamówić na naszej stronie internetowej.

    Zachęcam do zadawania pytań - chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam,
    Eskpert TENA Lady
    Cytuj
  • Ambery 24 sie 2015, 16:00
    te wkładki są ogólnodostępne? gdzie najlepiej je znaleźć?
    Cytuj
  • stobejczyk 24 sie 2015, 23:19
    Wkładki wkładkami, ale problem nie przestaje istnieć i raczej narasta. Co wtedy? Trzeba zrobić specjalne badania o leczyć. Można ten problem rozwiązać całkowicie. Poczytaj artykuł: http://osteomed.krakow.pl/w-niewoli-pecherza-problem-nietrzymania-moczu/
    Cytuj
  • kifonda 19 wrz 2015, 20:41     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2015, 17:43, w całości zmieniany 2 razy)
    A myślała o ginekologii estetycznej? Bo tu by się przydał zabieg MonaLisa Touch w tej klinice http://skinclinic.pl/. Nastąpi znaczna poprawa, a to ważne nawet dla psychicznego komfortu.
    Cytuj
  • TenaLadyEkspert 22 wrz 2015, 14:07
    Ambery,

    Dziękuję za pytanie. TENA Lady to produkt ogólnodostępny. Z łatwością znajdziesz je w aptekach, sklepach medycznych, drogeriach oraz supermarketach.

    Zachęcam do zadawania pytań.

    Pozdrawiam,
    Ekspert TENA Lady
    Cytuj
  • VictoriaB 23 wrz 2015, 14:52     (ostatnio zmieniony przez autora 23 wrz 2015, 14:53, w całości zmieniany 1 raz)
    Takie problemy ma sporo kobiet i zamista sie ich pozbywać. to "jakoś' sobie z nimi radzą. Bardzo często po porodzie dochodzi do problemów z nietrzymaniem moczu. Skutecznym leczeniem jest zabieg laserowe obkurczanie tkanki naswietlanej. Takie zabiegi ma już wiele gabinetów medycyny estetycznej w Polsce jak Clinic For You. Zabieg ten jest polecany przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu.
    Cytuj
  • sylwusia163 2 paź 2015, 21:50
    Ja w czasie ciąży nie trzymałam moczu. A po ciąży dopadło mnie zapalenie pecherza. Z tym poradziłam sobie biorąc urofuraginum. A nietrzymanie moczu przeszło z ciążą.
    Cytuj
  • Meggi85 5 paź 2015, 10:14
    To miałaś dużo szczescia bo nie każdemu to przechodzi. Wiele zarówno kobiet jak i mężczyzn z nietrzymaniem moczu boryka się latami. Wkładki specjalistycznie niesamowicie poprawiają konfort życia w takiej sytuacji. Co do lekarza oczywiście przede wszystkim powinno sie iść dowiedzieć o przyczyny i leczenie, ale niestety na zabiegi nie każdego stać.
    Cytuj
  • veganka 5 paź 2015, 20:36
    sylwusia163 napisał:Ja w czasie ciąży nie trzymałam moczu. A po ciąży dopadło mnie zapalenie pecherza. Z tym poradziłam sobie biorąc urofuraginum. A nietrzymanie moczu przeszło z ciążą.
    ale to też miałaś niefajne przeżycia, najpierw nietrzymanie moczu a potem zapalenie pęcherza, ale pewnie wiesz, że jak nie będziesz prowadzić odpowiedniej profilaktyki to pęcherz może powracać, pamiętaj o tym.
    Cytuj
  • zott 29 paź 2015, 18:31
    Powinna pójśc do lekarza, bo może być to spowodowane bakteryjnym zakażeniem.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(