Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • paulinkaaa2 30 paź 2015, 6:00
    A takie zabieg laserem jak np. to [url=http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/leczenie-wysilkowego-nietrzymania-moczu-laserem-fotona/]laserowe leczenie nietrzymania moczu[/url]? podobno coraz więcej kobiet się na to decyduje....
    Cytuj
  • Meggi85 31 paź 2015, 17:56
    W pierwszej kolejności najważniejsze to jest pójście do lekarza. Nie zawsze sprawdza się jednak zabieg bo przede wszystkim jest drogi i nie każdego na to stać. Co do samego pomagania sobie to komfort to takie coś jak wkładki specjalistyczne pomagają, W okresie czekania na wizytę do lekarza warto sobie pomóc jak tylko to jest możliwe.
    Cytuj
  • sylwusia163 4 lis 2015, 13:20
    veganka napisał:
    sylwusia163 napisał:Ja w czasie ciąży nie trzymałam moczu. A po ciąży dopadło mnie zapalenie pecherza. Z tym poradziłam sobie biorąc urofuraginum. A nietrzymanie moczu przeszło z ciążą.
    ale to też miałaś niefajne przeżycia, najpierw nietrzymanie moczu a potem zapalenie pęcherza, ale pewnie wiesz, że jak nie będziesz prowadzić odpowiedniej profilaktyki to pęcherz może powracać, pamiętaj o tym.
    Nie zawsze musi wrócić a jakby co urofuraginum mogę kupić w każdej aptece bo jest bez recepty.
    Cytuj
  • pistacja 4 lis 2015, 14:04
    Myślałam, że te dwie przypadłości się jednak wzajemnie wykluczają.
    Cytuj
  • Bonobo 1 gru 2015, 21:25
    Potrzebuje takie wkładki kupić mojej mamie ale nie bardzo wiem jak mam je dobrać. Na co zwrócić szczególna uwagę rozmiar czy chłonność?
    Cytuj
  • aserehe 16 mar 2016, 20:47
    A czy wiecie, że nietrzymanie moczu może mieć także podłoże Psychologiczne? Szczególnie u dzieci i wówczas zamiast krzyków i gróźb lepiej jest udać się do specjalisty psychiatry, czy psychologa dziecięcego który pomoże wam dojść do źródła problemu. W Warszawie polecam klinike Psychomedic uśmiech
    Cytuj
  • sylwusia163 29 mar 2016, 21:44
    pistacja napisał:Myślałam, że te dwie przypadłości się jednak wzajemnie wykluczają.
    Nie zawsze. Na nietrzymanie moczu tabletki nie połkniesz, ale na zapalenie pęcherza jak najbardziej. Dlatego zawsze warto pamietac o urofuraginum.
    Cytuj
  • veganka 21 lip 2016, 13:28
    to fakt, zapalenie pęcherza wyleczysz szybciej i łatwiej niż nietrzymanie moczu. Poza tym przy nietrzymaniu moczu mogą się namnażać bakterie i to może prowadzić do zapalenia pęcherza, u mnie tak było. Przez pierwszą przypadłość dostałam zapalenia, leczyłam sie tydzień urofuraginum, na szczeście pomogło.
    Cytuj
  • han26 25 wrz 2017, 14:57     (ostatnio zmieniony przez autora 25 wrz 2017, 14:58, w całości zmieniany 1 raz)
    To częsta przypadłość.
    Cytuj
  • jaromira 28 wrz 2017, 10:38
    Miałam tak kiedyś że nawet potrafiłam popuścić, u mnie przyczyną było zapalenie pęcherza, szybko ię wyleczyłam urofuraginum max i przeszło jak ręką odjął uśmiech a już się wkręcąłam we wszystkie mozliwe choroby świata. Jednak warto mieć taki sprawdzony lek
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(