Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nietrzymanie moczu, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nietrzymanie moczu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Guziczka 29 mar 2020, 18:34
    Moja mama korzystała, dzięki tym próbkom mogła wybrać odpowiednie dla siebie wkładki.
    Cytuj
  • jarzebina 30 mar 2020, 21:31
    Ja korzystałam kiedyś, niestety nie mogłam trafić po porodzie na ideał. Przy drzwiach w aptekach doz mają ustawione takie tekturowe półki i tam są próbki, można wziąć i przetestować
    Cytuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 12:15
    mam takie same bardzo dobra ta Tena dyskretne i pochłaniają nieprzyjemny zapach wiec komfort jest
    Cytuj
  • Luiziana 31 mar 2020, 12:50
    mają mają bardzo fajna sprawa z tymi próbnikami w Doz my skorzytsalismy i mamy wkładki Tena dobre są bardzo chłonne
    Cytuj
  • Brigget 19 kwi 2020, 19:26
    Też po porodzie korzystałam z tych wkładek, byłam bardzo zadowolona bo nie razi uratowały sytuację język
    Cytuj
  • Luiziana 30 kwi 2020, 12:53
    Tak wkładki sa świetne, a można sorzystac ze specjalneo stojaka w Doz z próbkami i wybrac coś najlepszego dla siebie
    Cytuj
  • Plutonka 30 kwi 2020, 22:58
    Fajnie, że jest opcja takich próbek nie trzeba kupować w ciemno.
    Cytuj
  • Kanita 20 maj 2020, 1:03
    Niestety i u mojej mamy ostatnio zaczął pojawiać się ten problem, dobrze, że mi o tym powiedziała, bo sama wstydziła się pójść do apteki. Dzięki za polecenie DOZu, na miejscu faktycznie dostałam próbki dla mamy.
    Cytuj
  • Patka91 31 maj 2020, 12:06
    To prawda dużo kobiet się wstydzi, dlatego własnie w doz wystawione są te próbki, potem zawsze można zamówić przez internet z dostawą do domu.
    Cytuj
  • Marcela90 9 cze 2020, 18:06
    Moja babcia używa takich pieluchomajtek z Teny i są naprawdę chłonne, zawsze zamawiam jej z doz dostawę do domu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Mały problem:(