Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Nubilizator jakie firma, model?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Nubilizator jakie firma, model?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
 • Bonobo 26 lut 2019, 9:01
  Musimy kupić synkowi nebulizator ale nie wiem jaki, jaką firmę polecacie jaki model czy tam są jakieś specjalne końcówki.Elektryczny macie sprawdzone modele. Bardzo proszę o odpowiedz mam już lek tylko brakuje mi tego nebulizatora. uśmiech
  Cytuj
 • Petrova 1 mar 2019, 8:13
  My mamy air pro. W zestawie masz maskę dla dziecka i osoby dorosłej, więc będzie rósł razem z młodym. uśmiech Nebulizator jest prosty w obsłudze i cichutki, co sprawdza się przy stosowaniu w nocy. uśmiech
  Cytuj
 • Ekspert_Healthin 28 mar 2019, 11:42
  Dzień dobry,
  spośród wielu dostępnych urządzeń najważniejsze z perspektywy rodziców będą następujące cechy nebulizatorów: możliwość nebulizacji większości popularnych leków, cicha praca, bezpieczeństwo, mobilność oraz stosunek prędkości nebulizacji do wielkości depozycji substancji aktywnej w płucach, co pozwala nam określić efektywność pracy urządzenia. Warto zwrócić uwagę, że nie wszystkie urządzenia pozwalają na nebulizację leków bez zmian ich właściwości. Popularne nebulizatory pneumatyczno-tłokowe na przykład oziębiają substancję, zaś nebulizatory ultradźwiękowe podgrzewają ją. Dlatego wspomniany wyżej produkt, tj. nebulizator Air Pro, może być doskonałym rozwiązaniem. Jest to jeden z szybszych nebulizatorów na rynku, a zastosowana w nim technika membranowa sprawia, że właściwości lecznicze popularnych preparatów pozostają niezmienne.
  Dodatkowo, nebulizator Air Pro działa bardzo cicho (jest odrobinę głośniejszy od szeptu 40-50dB), przez co wygodniej wykonać nebulizację na przykład podczas snu – a na tym Pani zależy. Proszę jednak pamiętać, że nebulizacja w czasie snu jest wskazana tylko w przypadku, kiedy dziecko zupełnie nie chce współpracować. W czasie nebulizacji zalecam wyprostowaną pozycję ciała, co jest trudne do osiągnięcia w czasie snu.
  Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nt. nebulizacji, chorób układu oddechowego czy rodzajów nebulizatorów, zachęcam do dodawania we wpisach hashtagu #pytaniedohealthin.
  Chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
  Pozdrawiam
  Ekspert Air Pro
  Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum