Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

O tym co jedzą nasze pociechy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

O tym co jedzą nasze pociechy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • 31 mar 2014, 16:06
    Dzieci to grupa konsumentów, która dość szybko przywiązuje się do danego typu żywności, a dodatkowo jest wrażliwa na działanie konkretnych produktów. Zadaniem rodzica jest zwracanie szczególnej uwagi na to co jedzą jego dzieci. Składniki z żywności wysoko przetworzonej są gorsze jakościowo oraz nie przyswajają się tak dobrze jak składniki naturalne. Należy także unikać żywności zawierającej dużą ilość tłuszczów oraz cukrów. W sklepach wielokrotnie można natknąć się na pozornie zdrowy produkt. Jednak po głębszej analizie dojdziemy do wniosku, że zawartość cukrów jest na tyle duża, że sprzyja otyłości. Po więcej informacji odsyłam was do [url=http://emaluszki.pl/945_co_jedza_dzieci.html]strony[/url].
    Cytuj
  • Meggi85 25 maj 2014, 19:47
    Niedawno trafilam na aplikacje na adroida eFOOD, gdzie można sobie podejrzeć skład produktow spozywczych. Genialna sprawa dla osób, które chciałyby wiedziec co jedzą. Świetnie sprawdza się też wśród rodziców bo jednak dla dzieci też dopieramy odpowiednie produkty.
    Cytuj
  • PatrycjaZak 10 lip 2014, 17:23
    Mojemu dziecku zainstalowałam na jego telefonie aplikację Befit, która uczy go właściwego odżywiania. Całość następuje poprzez zabawę - opiekuje się tutaj wirtualnym warzywem. Mam nadzieję, że dzięki temu będzie bardziej zwracał uwagę na to co je, szczególnie, gdy ja na to nie mam za bardzo wpływu - jak w szkole.
    Cytuj
  • marysia8383 10 lip 2014, 22:22
    moje dziecko prawie nic "nie lubi" smutny Ale zaczynam testować rady z portalu http://www.dominnowacji.pl/sposob-na-niejadka/ i może uda mi się zachęcić go do jedzenia zdrowych rzeczy? Może Wy macie jakieś inne, sprawdzone sposoby na niejadka?
    Cytuj
  • Amira 22 sty 2017, 23:38     (ostatnio zmieniony przez autora 28 mar 2017, 21:10, w całości zmieniany 2 razy)
    Najgorzej jest z małymi dziećmi, które są tak zwanymi niejadkami. Jako rodzic czasem już naprawdę nie wiem, co zrobić gdy dziecko nie chce jeść. Ma ktoś podobne doświadczenia?
    Cytuj
  • Marinet 25 sty 2017, 17:10
    Niektóre dzieci są po prostu z natury niejadkami i nie ma w tym nic groźnego. Chyba nie każdy potrzebuje takiej samej ilości jedzenia. A nam się zawsze wydaje, że każde dziecko czy nawet dorosły powinien pasować do utworzonej przez naukowców tabelki. Może to błędne myślenie.
    Cytuj
  • Ecia 29 mar 2017, 18:27
    Ja tam z moim mam problem, najchętniej już bym mu podawała normalne rzeczy czy tam więcej produktów a skubaniec dalej papki woli a nowe rzeczy.. jak łaskawie mu się zachce.. a już zaraz będzie rok..
    A najchętniej to cyc
    Cytuj
  • oferciakM 8 kwi 2017, 14:37
    ja staram się kontrolować co wcina nasz Junior ale niestety nie zawsze jest to mozliwe,duzo czasu spedza u babci u mojej siosrty wiec nie wiem co tam sie dzieje uśmiech jednak swojego czasu cierpiał na straszne wzdęcia-pomogla mou wtedy mama podając dicopeg junior po czasie okazało się ze niekorzystny wpływ na niego mają gazowane napoje,staram się kontrolować zeby ich nie pił i juz dolegliwosci całkowicie ustąpiły
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum