Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Objawy cukrzycy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Objawy cukrzycy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • sloneczko9 26 wrz 2016, 6:52
    Mam pytanie do chorych na cukrzyce jakie były objawy tej choroby.Wybieram sie w przyszłym tygodniu na badania i jestem ciekawa jego wyniku Czuję sie ostatnio nienajlepiej przede wszystkim jestem zniechęcona do wszystkiego mam chyba jakiś stan depresyjny ponad to ciągle mi sie chce pić czasem do takiego stopnia ze mam wrażenie że mi jezyk puchnie +odczuwam mrowienie w konczynachDzisiaj wypiłam bardzo słodką herbatę i po kilku minutach zrobiło mi sie duszno,przyśpieszone bicie serca,momentalnie jakby zaczęły mnie boleć oczy +takie jakby mrwienie wgłowie które odczuwam nadal jakby wzrost ciśnienia

    Czy to moze być cukrzyca? wiem ze powinnam iść do lekarza i pójde robilam badania jakieś6 mies temu i było ok... ta choroba jest u mnie w rodzinie dziedziczona z pokolenia na pokolenie....więc
    Cytuj
  • AngelikaSwie 26 wrz 2016, 9:45
    Są to najczęściej:
    spadek masy ciała
    osłabienie
    duże pragnienie
    zwiększona ilość oddawanego moczu

    Tak naprawdę to skoro masz takie objawy nie musi oznaczać od razu cukrzycy. Bez badania sie nie dowiesz na co chorujesz
    Cytuj
  • super_Majka 18 gru 2017, 15:06
    Tak jak wyżej plus większe uczucie łaknienia, co objawia się wzmożonymi piciem wody, zasypianie w różnych miejscach nawet podczas siedzenia, osłabienie wzroku. Podobno u niektórych osób występują również skoki temperatur.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum