Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ocet jabłkowy pomaga na zrzucenie wagi ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ocet jabłkowy pomaga na zrzucenie wagi ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kari_donsion667 31 lip 2013, 15:17
    Dowiedziałam się że ocet jabłkowy pomaga w chudnięciu i że przynosi szybkie efekty http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/ocet-jablkowy-odchudzanie-czy-schudniesz-pijac-ocet-jablkowy_40013.html
    Czy któraś z was stosuje tą dietę ?
    Cytuj
  • RebelGirl 1 sie 2013, 14:15
    Ja chyba 2 butelki przerobiłam ale nie zauważyłam żadnych efektów wielki uśmiech
    Tak czy inaczej spróbować zawsze można, to tania metoda. Musisz jednak bardzo uważać na to, by nie zakwasić tym nadmiernie organizmu bo może być to opłakane w skutkach.
    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 13:01
    Lepsze od Ocetu będą tabletki na odchudzanie Acaiberry900, mało tego żę przyśpieszają nasz metabolizm, to powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, sama stosuje ten preparat od 2 tyg i już jestem lżejsza o 1 kg , działa i polecam uśmiech
    Cytuj
  • monia5 14 paź 2013, 13:04     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2013, 13:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Magda6789 napisał:Lepsze od Ocetu będą [url=http://]tabletki na odchudzanie Acaiberry900[/url], mało tego żę przyśpieszają nasz metabolizm, to powodują szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, sama stosuje ten preparat od 2 tyg i już jestem lżejsza o 1 kg , działa i polecam uśmiech
    łał, to mega skuteczne są. 1 kg można mieć mniej już po 1 dniu, np po długim spacerze i porządnej k.... rano... a tu trzeba czekać aż 2 tygodnie
    Cytuj
  • Glinka 4 gru 2014, 17:56
    Nie sądzę, by ocet miał zbawienny wpływ na organizm. Lepszym rozwiązaniem jest foreverslim. W połączeniu z ćwiczeniami i dobrym odżywianiem przynosi naprawdę ładne efekty.
    Cytuj
  • nina_ky 5 gru 2014, 13:00
    Też słyszałam o skuteczności octu jabłkowego, aczkolwiek uważam, że nie powinno się stosować tego typu diet, ponieważ nie są one zbyt zdrowe dla naszego organizmu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum