Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 15  
  • kari_donsion667 6 sie 2013, 9:53
    Cześć,
    Co myślicie o tej diecie ?Czy ktoś stosował ją ?
    Gdzie można znaleźć produkty spożywcze bez dodatkowych wspomagaczy. Trudno jest kupić naturalną żywność. Sami zobaczcie
    Cytuj
  • Gaal 6 sie 2013, 12:36     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 8:53, w całości zmieniany 3 razy)
    Każda dieta to naciaganie ludzi na pieniądze. Trzeba się wsłuchać w swoje własne ciało i dbac o nie zrównoważoną dietą i ćwiczeniami. Kiedyś bawiłam się w takie diety, teraz mówię nie.

    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 12:48
    Tak , to prawda, ale to właśnie dietę układa się pod swój organizm, a nie bierze gotową z neta, oczywiście jest gotowa dieta ale trzeba ja zmodyfikować, i najlepiej zastosować do niej najlepszy na rynku suplement diety Ultra Slim przy pomocy suplementacji i odpowiednio zbilansowanej diety możemy poprawić wygląd naszej sylwetki juz w parę tygodniuśmiech
    Cytuj
  • whitered 8 sie 2013, 15:37
    Nie stosuję diet, nie wierzę w ich długotrwałe działanie. Poza tym za bardzo lubię gotować, by móc przeżyć na 700 kalorii dziennie. Ale masz rację, jeśli chodzi o możliwość kupna zdrowych produktów, bez konserwantów. Teraz nawet warzywa i owoce mają w sobie chemię. skrzywienie Staram się zdrowo odżywiać, ale to na prawdę ciężka sprawa, kiedy większość produktów, które lądują w Twoim koszyku zawierają niezdrowe rzeczy. Tak na szybko żeby wymienić to wiem na pewno, że bez konserwantów produkuje firma Bieluch (oni nabiał robią), bo się wychowałam niedaleko Chełma i mieliśmy wycieczki do mleczarni. Wiem też, że moja sąsiadka ma warzywa bez chemii, ale takie sklepowe to raczej w większości są psikane, a szkoda. smutny
    Cytuj
  • Jana1 10 sie 2013, 13:08
    Staram się jeść zdrowe, lekkostrawne posiłki, chociaż nie zawsze się to udaje. Jako dziecko miałam często problemy żołądkowe, do dziś zresztą pamiętam jak miałam robioną gastroskopię.
    Nikomu nie życzę, a sama staram się jeść zdrowo, żeby już nie poddawać się takim męczarniom
    Cytuj
  • lilkan 12 sie 2013, 13:00
    Staram się chociaż najgorzej jest ze sniadaniami, zazwyczaj w pędzie chwytam jakaś drożdżówkę lub inne słodkie paskudztwo i obawiam się, że nawet jesli potem w ciągu dnia staram sie nadrobić warzywami, owocami i produktami pełnowartościowymi to jednak może mi to szkodzić....
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 23 sie 2013, 10:05
    fajnie napisane Jana1
    Cytuj
  • Caterina071 2 wrz 2013, 12:35
    Ja też staram się na co dzień odżywiać zdrowo i racjonalnie. Rano nie wychodzę bez śniadania, później jem jakąś lekka przekąskę (jabłko, jogurt) a następnie obiad i kolację (zazwyczaj sałatkę). Staram się też dużo pić w ciągu dnia - wody oraz herbatek owocowych i ziołowych.
    Cytuj
  • pawelR43 29 wrz 2013, 14:37
    Ja często biorę [url=http://] suplementy diety [/url] typu kwas omega 3
    Cytuj
  • 3 paź 2013, 15:14
    Staram się zdrowo odżywiać, ale niestety brak czasu czasem skutecznie to uniemożliwia. Wtedy na szybko korzystam z barów czy jadłodajni.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 15  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem