Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ewelka_28 30 paź 2016, 13:19
    Ja też staram się odżywiać zdrowo, zaczęło się jakieś 3 lata temu. Zrezygnowałam ze słodyczy i wszelkich fastfoodów i gotowych produktów. Teraz sama sobie piekę zdrowe słodkości i gotuję, to wcale nie zajmuję tak dużo czasu, podstawa to dobra organizacja uśmiech Ostatnio często robię sobie zdrowe wersję spaghetti, bo wprost uwielbiam makarony, a pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu jadłam takie gotowe w proszku, a fuj! Sama chemia. Teraz jem też znacznie więcej warzyw niż dawniej, samym kalafiorem potrafię się nieźle najeść i kłócę się z każdym kto powie, że warzywami nie można sobie pojeść przymrużenie oka Chociaż oczywiście mięso też lubię i jem, ale głownie chude - inydyk lub kurczak, a od czasu do czasu jakaś dobra wołowinka uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 30 paź 2016, 18:03
    Raczej tak, nie kupuję wysoko przetworzonej żywności, unikam sztucznych dodatków. Staram się, żeby moja dieta była zbilansowana i urozmaicona. Ze względu na alergie dziecka na mleko krowie, również jemy głównie kozie sery, są smaczne i zdrowsze od krowich.
    Cytuj
  • Petrova 1 lis 2016, 11:41
    Koza w naturalny sposób izoluje metale ciężkie, więc i mleko zdrowsze, a co za tym idzie i sery. uśmiech Ja też lubię wszystko co kozie. Jaki serek masz ulubiony?
    Cytuj
  • sloneczko9 9 lis 2016, 8:55     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2016, 11:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Wydaje mi sie,ze tak. Przynajmniej się staram Codziennie staram sie jeść te 5 porcji warzyw i owoców Wiadomo, ez różnie z tym bywa poniewaz pracuję i nie zawsze mam molżliwość zjedzenia warzyw. Staram sie jednak zawsze zabrać coś ze soba.
    https://www.przepisy.pl/przepis/wegierskie-leczo-z-kielbasa-i-czosnkiem
    Na co dzień nie jemy tak dużo mięsa. Jemy głownie zdrowe warzywne obiadki. Polecam na obiad leczo. Jedna z najlepszych potraw moim zdaniem.
    https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/670x0/wegierskie-leczo-z-kielbasa-i-czosnkiem.jpg
    Cytuj
  • filka 23 gru 2016, 11:48
    Staram się odkąd pojawiły się u mnie zaparcia jest w miarę zdrowo, ale mimo wszystko i tak od czasu do czasu sięgam po dicopeg 10g, zdaje sobie sprawę że powinnam się też więcej ruszać i przebywać na świeżym powietrzu.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 3 sty 2017, 7:27     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2017, 11:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Również wydaje mi sie,że odżywiam sie zdrowo. Ogolnie staram sie jeść codziennie dużo warzyw i owoców. Odżywiam swój organizm Piję sporo wody. I od czasu od kiedy zaczełam stosować takie zasady dietetyczne to widze,ze czuję się lepiej. Moja skóra lepiej wygląda.

    Warto jest poczytać sobie o oczyszczaniu organizmu.Nie są to absolutnie żadne głodówki. Ale dobrze zbilansowana zdrowa , oczyszczająca dieta.
    http://oczyszczanieciala.net.pl/detoksykacja-organizmu/
    Cytuj
  • Mirka85 23 lut 2017, 18:10
    Ja korzystam z cateringu dietetycznego z Warszawy, najtaniej w mieście można go zamówic od firmy Pogotowie Kulinarne. W zasadzie zamawiam tylko dla siebie. Dzienna porcja składa się z 5 posiłków ( w tym danie obiadowe) . Zawsze świeże i smaczne dania przyjeżdżają prosto do mojego domu. To bardzo wygodna opcja, szczególnie dla singli bo dla siebie to jakoś nie chce sie za bardzo gotować uśmiech
    Cytuj
  • koonik 27 lut 2017, 9:34
    Staram się jeść zdrowo, ale nie zawsze mi to wychodzi niestety, jak nie mam czasu to sięgam po niezdrowe jedzenie.
    Cytuj
  • oferciakM 8 kwi 2017, 14:41
    co do diet to tzreba uwazac,ja niestety po zastosowaniu jednej z nich miałam straszne problemy z wypróżnianiem-mam wrazenie ze rozregulowała mój metabolizm-miałam najpier biegunki pozniej zatwardzenia i do tego wzdecia-czułam sie okropnia,kolezanka dała mi dicopeg 10g i faktyznie mi pomogło,ona miała go pod ręką bo tez niestety przerabiała ten problem.Moim zdaniem dużo wody niegazowanej produktów zbożowych i regularny ruch-to najlepsze sposoby na zgrabną sylwetkę
    Cytuj
  • Jaspersen 14 kwi 2017, 11:18
    U mnie z tym zdrowym odżywianiem niestety nie jest najlepiej. Ograniczam co prawda rzeczy tłuste, staram się jeść dużo warzyw i tak dalej, ale mam ogromny problem z jedzeniem zbyt dużych ilości soli. Nie posolone dania po prostu mi nie smakują... Ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem