Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Odżywiacie się zdrowo ?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odżywiacie się zdrowo ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nina_ky 19 kwi 2017, 13:35
    Ja szukam porad na różnych blogach. Często sięgam też po poradniki o odżywianiu.
    Cytuj
  • Swojezdanie 19 kwi 2017, 21:26
    Ja kieruję się głównie informacjami z blogów. Internet jest dla mnie najcenniejszym źródłem wiedzy.
    Cytuj
  • nina_ky 20 kwi 2017, 11:31
    A jakie blogi lubisz najbardziej? Ja często korzystam z Qchennych inspiracji.
    Cytuj
  • Swojezdanie 21 kwi 2017, 14:51
    W zasadzie to z wielu. Ostatnio - Anny Lewandowskiej, Wiem co jem, Agaty Berry.
    Cytuj
  • tartinka 24 kwi 2017, 9:36
    Staram się odżywiać zdrowo, moim największym problemem są słodycze, ciężko mi z nich zrezygnować, kupilam sobie herbatę 4xsuper slim i piję kilka razy dziennie jak mnie najdzie ochota na słodkie, ładnie pachnie ta herbata i też fajnie smakuje, jakoś mniej mnie do słodkiego ciągnie
    Cytuj
  • nina_ky 24 kwi 2017, 13:24
    Swojezdanie napisał:W zasadzie to z wielu. Ostatnio - Anny Lewandowskiej, Wiem co jem, Agaty Berry.
    Kiedyś obserwowałam tę ostatnią blogerkę. Ale ostatnio to nie dodaje nic ciekawego.
    Cytuj
  • Romek61 30 kwi 2017, 19:44
    jak do odżywiania można zaliczać herbatkę z Pu Erh w składzie co ją pijam 2-3 razy dziennie to tak pomaga mi ona w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała do tego ma bardzo dobry smak
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:47
    Staram się, a przynajmniej nie jemy tłusto, staramy się by było dużo owoców i warzyw, a przede wszystkim różnorodnie
    Cytuj
  • Jaspersen 26 maj 2017, 22:19
    ja staram się utrzymywać odpowiednią dietę, ale nie jest to zbyt łatwe. jestem mało konsekwentny i niestety nie potrafię tego dotrzymać
    Cytuj
  • MartynKa79 27 maj 2017, 11:42
    U mnie dieta i colon c wystarczają, by zdrowo funkcjonować i utrzymać linię na lato. uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Kremy z filtrem