FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okulary

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • kika75 6 paź 2011, 14:11


    dyrberg-kern na bardzo fajne sportowe lub bardziej eleganckie okulary ja z tej firmy mam juz dwie pary,ale pytanie moje jest takie na co wy zwracacie uwagę kupując okulary cena ,jakośc,marka a może moda,???????

    Cytuj
  • hekate 24 paź 2011, 23:27
    No dla mnie jednak dosyć ważne jest, żeby dobrze w nich wyglądać, co nie jest zbyt łatwe, ponieważ mało które okulary mi pasują. Kolejnym aspektem jest cena. Okulary dosyć krótko u mnie są w stanie przetrwać, także wolę nie kupować zbyt drogich, ponieważ i tak na pewno niedługo je gdzieś zostawię lub po prostu zgubię.
    Cytuj
  • Aquarella 25 paź 2011, 14:18
    Zgadzam się z Hekate, bo ze mną jest podobnie. Nie lubię okularów i źle się w nich czuję. Uważam, że kiepsko w nich wyglądam, dlatego kupiłam najtańsze. Bo po co mam wydawać dużo pieniędzy na coś, w czym źle wyglądam i się źle czuję... Coraz poważniej myślę o przestawieniu się na soczewki kontaktowe.
    Cytuj
  • AnnA250 26 kwi 2012, 16:26
    Witam polecam okulary z filtrami i polaryzacją. Sama nabyłam ostatnio okularki marki Ray-Ban w rewelacyjnej cenie 449zł. w sklepie internetowym
    Cytuj
  • wysokieobcasy 23 lis 2012, 15:05
    Przede wszystkim najważniejsze jest to żeby okulary pasowały do twarzy. Ja noszę na zmianę, raz okulary, a raz soczewki. Ogólnie uważam, że okulary są fajną ozdobą i wcale nie trzeba się ich wstydzić. Kupiłam swoje w fielmannie. Mają duży wybór i niedrogie ceny, więc każdy może znaleźć coś dla siebie
    Cytuj
  • aniechto 31 gru 2013, 16:20
    Modne wzory i znane marki można znaleźć w klinice optomed.
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki 17 lut 2014, 22:09
    A markę SANTINO ktoś zna? Sami zobaczcie jakie mają tutaj fajne i niedrogie oprawki tej marki [url=http://okulary.szkla.com/santino-kp-213-c1.html#.UwJ6IoUXddg]http://okulary.szkla.com/santino-kp-213-c1.html#.UwJ6IoUXddg[/url] Nie da się ukryć, że lubię być modny i lubię okulary dobrej jakości, a nie jakieś byle co.
    Cytuj
  • Zuzzanna 19 lut 2014, 16:51
    Nie znam.
    Cytuj
  • blue-green 10 sty 2015, 20:33
    Przy wyborze okularów po pierwsze stawiam na szkła , muszą być dobrze dobrane do aktualnej wady wzroku. Ponieważ ostatnio zaczęłam również źle widzieć z bliskiej odległości potrzebowałam szkieł progresywnych.
    Tanie okulary progresywne kupiłam w Galerii widzenia.
    Jeśli chodzi o oprawkę to wybieram ten sam od lat sprawdzony model. w którym jest mi do twarzy.
    Cytuj
  • edyta126p 13 mar 2015, 12:09     (ostatnio zmieniony przez autora 13 mar 2015, 12:41, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja jak kupuję okulary to najpierw dopasowuję je do buzi. Jak leżą, czy są wygodne itd... Następnie dobieram szkła korekcyjne odpowiednie do mojej wady wzroku. Ekstra okulary zakupiłam ostatnio na http://ubutik.pl/c/1535/icons-ray-ban-oprawy-korekcyjne.html. Bardzo fajne wzornictwo.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: bransoletka