FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Opalanie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Meggi85 3 lip 2014, 9:11
    Słońce już coraz mocniej grzeje i chyba lato ruszyło na dobre. Czas pomyśleć o opalaniu, ale też na zdrowie i urodę pomyśleć należy o zabezpieczających kremach, balsamach i olejkach. Czego używacie, a czego unikacie? Czy smarujecie skórę na codzień czy tylko jak macie się opalać?

    Cytuj
  • Ewelina_L 3 lip 2014, 23:20
    Używam samoopalacza a przed słońcem chronię się jak mogę. Szkoda mi skóry.
    Cytuj
  • migo 12 lip 2014, 19:15
    Ja do opalania przygotowywałam się już wiosną wielki uśmiech Dieta bogata w karoten , wit E i C wesprze naszą skórę od wewnątrz. A tak to używam balsamu który nawilży skórę a tuż przed opalaniem smaruję się kremem z filtrem z Dax Sun.
    Cytuj
  • Meggi85 13 lip 2014, 11:42
    migo napisał:Ja do opalania przygotowywałam się już wiosną wielki uśmiech Dieta bogata w karoten , wit E i C wesprze naszą skórę od wewnątrz. A tak to używam balsamu który nawilży skórę a tuż przed opalaniem smaruję się kremem z filtrem z Dax Sun.
    Tez mam DuxSun takie opakowanie rodzinne. Świetne dla dzieci, ale i moją delikatna skóre ume chronić i nawilżać odpowiednio. Mój synek uwielbia te mleczka w sprayu, ktore są takie niebieskie i wie jak długo ma wsmarowywać uśmiech



    Ewelina_L napisał:Używam samoopalacza a przed słońcem chronię się jak mogę. Szkoda mi skóry.
    Jakiego samoopalacza używasz?
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lip 2014, 10:25
    Ja ostatnio raczej się chowam przed słońcem uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 2 sie 2014, 22:12
    A gdzie kupiłaś ten niebieski? Jedna z mam użyczyła nam ostatnio na plaży i jestem nim zachwycona! Zapomniałam zapytać gdzie kupiła, a chętnie bym taki wzięła. uśmiech
    Cytuj
  • Petrova 4 sie 2014, 13:59
    A ja wręcz przeciwnie! W ogóle się przed nim nie kryję, bo uwielbiam mieć ładną i zdrową opaleniznę. Mam ciemną karnację, wybieram więc niewysokie filtry - obowiązkowo mineralne, bo nie przenikają do organizmu, przez co są znacznie zdrowsze. Jeśli chodzi o kosmetyki do opalania, to najbardziej lubię Phenome. uśmiech Próbowała któraś z Was?
    Cytuj
  • martinus22 4 sie 2014, 19:00
    Kupiłem dla żony jakieś wspomagacze na opalanie. Póki co nie narzeka, jest zadowolona to chyba dobrze wybrałem, a nawet nie wiedziałem co to, tylko koleżanka w pracy wspomniała o tym uśmiech
    Cytuj
  • ZoHaHa 6 sie 2014, 20:47
    MartynKa79, widziałam je w naturze, w aptekach, chyba w rossmannie też, chociaż głowy nie dam przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 11 sie 2014, 8:48
    MartynKa79 napisał:A gdzie kupiłaś ten niebieski? Jedna z mam użyczyła nam ostatnio na plaży i jestem nim zachwycona! Zapomniałam zapytać gdzie kupiła, a chętnie bym taki wzięła. uśmiech
    Akurat przy okazji innych zakupów jak byłam nad morzem to kupiłam. Ale widziałam w wielu sklepach. Na necie też można go zamówieć. NAwet na stronie producenta. Ogolnie jest genialny i sprawdza się pod każdym względem. No i ten kolor przy nakładaniu dla dzieci to ogromna radocha, a i mnie samej się bardzo podoba uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Gadżety erotyczne