Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Oryginalne buty

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oryginalne buty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • jarek7 21 kwi 2015, 23:19
    Szukam ciekawych butów na wiosnę, na co dzień raczej chodzę w sportowych, widziałem w sizeerze, że adidas wypuścił nową kolekcję (pharrella williamsa) z dosyć dużym wyborem kolorów, co o nich sądzicie, myślicie, że facet też może takie nosić?
    Cytuj
  • Daria05 22 kwi 2015, 10:44
    Dlaczego miałyby się facetom nie podobać. Może nie czerwone, ale wybór kolorów jest znaczny. Pokaż swojemu w internecie lub zaciągnij go do salonu.
    Cytuj
  • sanet5 22 kwi 2015, 16:45
    Chciałabym, zeby było mnie na nie stać, osobiście się zakochałem! przymrużenie oka
    Cytuj
  • jarzebina 22 kwi 2015, 21:15
    Mi też się podobają, niebieskie. Dla męża wybrałabym zielone, ale ciekawe co on na to powie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 28 kwi 2015, 11:28
    A nie lepiej zaciągnąć go do salonu Sizeer? Tam mają spory wybór. Będzie mógł obejrzeć i przymierzyć.
    Cytuj
  • majesty15 28 kwi 2015, 17:41
    Tylko ciekawe jak z ceną takie kolekcji adidasa
    Cytuj
  • Daria05 6 maj 2015, 10:59
    Cóż, to akurat możesz sprawdzić w sklepie. Markowe buty, jak Adidas, zawsze kosztują, ale warto, bo oprócz wyglądu zyskujesz trwałość i wygodą.
    Cytuj
  • Uzanka 14 sie 2015, 10:00
    Adasie są spoko, ale nie na każdą okazję. Mój facet pracuje jako przedstawiciel handlowy i na co dzień ma kontakt z klientami, więc sportowe buty raczej odpadają... Wziął przykład ze mnie i znaczną większość butów zamówił z Italshoe. Bardzo dobra jakość skóry, a przy tym świetnie się prezentują. Wygląda w nich mega przystojnie wielki uśmiech na sportowe może pozwolić sobie jedynie w weekendy, jak ma wolne. No, i jeszcze jak idzie na siłownię. przymrużenie oka
    Cytuj
  • pani_woda 17 sie 2015, 11:26     (ostatnio zmieniony przez autora 17 sie 2015, 11:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chodzi o damskie buty ja często kupuję w sklepie, buty są ładne i dobrej jakości a ostatnio trafiłam na promocję cenową.
    Cytuj
  • kasiuniaa 23 lis 2015, 12:43
    Sprawdź może tutaj - [url=http://www.renee.pl/obuwie_damskie.html]obuwie damskie[/url]. Chyba mają spory wybór botków prawda? te na koturnie Ci się podobają?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum