Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Piekące oczy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Piekące oczy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • jarek7 23 lut 2017, 22:56
    co wam pomaga na piekące oczy, nosiłem przez parę dni soczewki i teraz na maksa bolą mnie oczy, nie wygląda to na stan zapalny raczej na jakieś mocne podrażnienie pierwszy raz coś takiego robilem, żona i kazala jakieś torebki herbaty trzymać na oczach, ale raz to nie pomaga a po drugie za dużo z tym zabawy
    Cytuj
  • Judytka 27 lut 2017, 9:58
    Ja używam kropli nawilżających, no ale zdecydowanie doradzałabym wizytę u okulisty.
    Cytuj
  • veganka 3 mar 2017, 12:31
    krople pomogą tylko doraźnie, wiem bo sama mam problem z piekącymi oczami, a do tego jak przestaniesz zakraplać oczy to praktycznie natychmiast problem powraca. Jak masz problem z oczami to zapytaj w aptece o suplement Lutezan, zawiera w składzie luteinę która zwalcza problemy z przemęczonymi oczami, ja stosuję od kilku dni i widzę już poprawę, idź do apteki i podpytaj o ten lek.
    Cytuj
  • sylwusia163 17 mar 2017, 20:37
    Ostatnio zmieniłam pracę i strasznie długo siedzę przy komputerze. A że dopiero się wdrażam część pracy zabieram do domu. Po kilkunastu godzinach przy kompie moje oczy są czerwone i strasznie mnie pieką. Kropelki pomagają doraźnie. Kumpela też mi mówiła o tym Lutezanie bo sama stosuje. Też wypróbuję i jutro zajrzę do apteki.
    Cytuj
  • Ecia 19 mar 2017, 18:47
    Jeżeli stan zapalny to koniecznie lekarz.
    Jeżeli pieką od siedzenia przy komputerze, to wystarczy stosować tak zwane sztuczne łzy, lub zwykła sól fizjologiczną.
    Przy częstej pracy przy komputerze warto też zadbać o odpowiednie ćwiczenia dla oczu
    Cytuj
  • jarek7 8 kwi 2017, 19:08
    veganka napisał:krople pomogą tylko doraźnie, wiem bo sama mam problem z piekącymi oczami, a do tego jak przestaniesz zakraplać oczy to praktycznie natychmiast problem powraca. Jak masz problem z oczami to zapytaj w aptece o suplement Lutezan, zawiera w składzie luteinę która zwalcza problemy z przemęczonymi oczami, ja stosuję od kilku dni i widzę już poprawę, idź do apteki i podpytaj o ten lek.
    szybko można zobaczyć efekty po tym lutezanie?? zauwazyłem że coraz gorzej z moim wzrokiem, niby wada mi nie poleciała ale wydje mi się że mniej ostro widzę szczególnie po paru godzinach pracy przy komputerze, czy to pomaga na takie problemy?
    Cytuj
  • veganka 22 kwi 2017, 21:12
    musisz sobie wypróbować opakowanie nie jest drogie a zawiera 30 tabletek, ja zauważyłam różnice po około tygodniu regularnego stosowania, oczy mniej piekływieczorami i generalnie teraz czytanie malych literek juz nie sprawia mi takiego klopotu
    Cytuj
  • jarek7 11 sie 2017, 22:04
    kupiłem i już trochę biorę, efekt już jest, na pewno oczy mma mniej przekrwione i też wyraźniej widże, widocznie czegoś mi brakowało skoro tak szybko jest poprawa
    Cytuj
  • veganka 29 gru 2017, 16:31
    no to dobrze, że zdecydowałaś się na jakieś leki na wzok gdybyś to zaniedbała to w przyszłości mogoby się to odbić mocno na twoim wzroku, a lutezan wspomaga oczy ma w składzie ma luteinę i cynk a te witaminy bardzo dobrze wpływa na oprawę wzroku, bierz regularnie a efekty będzie widać po kilku miesiącach.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Biegunka
Następna: prezent dla mamy