Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Popękane pięty, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Popękane pięty

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • czarnaJagoda 4 paź 2017, 9:24
    O nie wiedziałam! Dzięki za radę Martynka będę w weekend robiła kolejne epilfeet to na pewno wypróbuję. uśmiech
    Cytuj
  • isabellajna 11 paź 2017, 20:06
    na moje piety to juz chyba nic nie pomoze. w wakacje wstyd mi bylo nawet włozyć odkryte buty, wiec wlaściwie non stop śmigałam w trampersach... ale chyba najwyższych czas sie tym wreszcie zająć wiec konieczna pewnie bedzie wizyta u podologa. ktoś słyszął cos o gabinecie satin? kolezanka polecila, bo robili jej tam rekonstrukcje paznokcia
    Cytuj
  • hasanna 12 paź 2017, 13:42
    Skórę stopy trzeba nawilżać, przydadzą się dobre kremy
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:09
    Martynka, następnym razem wypróbuję..
    w sumie to musiała bym już powtórzyć epilfeet

    Hasanna u mnie nawet i dobre kremy to wiecznie było mało..
    Cytuj
  • martak9 26 paź 2017, 10:19
    Maska złuszczająca Epilfeet to naprawdę fajna opcja. Jest przede wszystkim łatwa w obsłudze - nakładamy na jakieś 1,5 godzinki, zmywamy i tyle. Proces złuszczania naskórka na stopach rozpoczyna się po jakiś 3-5 dniach. To bardzo wygodne.
    Cytuj
  • jarzebina 27 paź 2017, 21:21
    Też je stosuje, raz na 5-6 tygodni, a w miedzyczasie maść natłuszczającą do suchej skóry i efekty są świetne. Właściwie zapomniałam już o problemie pękających suchych pięt.
    Cytuj
  • czarnaJagoda 30 paź 2017, 18:22
    Ecia napisał:Martynka, następnym razem wypróbuję..
    w sumie to musiała bym już powtórzyć epilfeet

    Hasanna u mnie nawet i dobre kremy to wiecznie było mało..
    Kremy są dobre, najlepiej między kolejnymi epilfeet. przymrużenie oka
    Ecia, sposób Martynki działa, sprawdziłam. uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 30 paź 2017, 19:18
    Ostatnio jestem tak zaganiana że nawet nie mam czasu na te skarpetki...
    Dobrze że już zimno to tak nie widać, ale sama nie lubię jak mam zaniedbane stopy
    Cytuj
  • jarzebina 31 paź 2017, 12:43
    Raz na miesiąc nie znajdziesz czasu? Ja sobie je zakładam jak oglądamy z mężem film, albo czytam książkę, albo bawię się z dzieckiem, jeśli akurat nie muszę biegać przymrużenie oka Robię coś innego, a one sobie działają przymrużenie oka
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 paź 2017, 21:44
    Ja tam zawsze znajdę te półtorej godziny dla siebie. wielki uśmiech Podła matka jestem włączam jakiś film dla dzieci i oglądam z córą, spędzamy razem czas, a epilfeet się "robią".
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum